Wpis z mikrobloga

@Shusey: ja ostatnio dużo gram Mundo i jest śmiesznie. Do tego Volibear, Vi, Trundle jak lubisz agresywnych junglerów oraz Hecarim jak lubisz jazdę bez trzymanki. Nunu też dobry.
@Shusey: jungle route zależy od championa Twojego oraz przeciwnika. Volibear np. najczęściej robi red, blue, gromp, scuttle, gank. Mundo pod maczetę robi red, krugs, raptors, recall, blue, gromp, scuttle, gank. Hecarim robi blue, gromp, wolves, recall, red, gank. Każdy champ ma inny route teraz. Ja też wracałem do dżungli po trzecim sezonie, także przygotuj się na szok, bo wszystko jest inne.
@Shusey: No wszystko chyba co abusuje typowe silverowe problemy.
Overstay - Warwick jest świetny na punishowanie takich graczy
Brak odpowiedniej wizji - Zac
Niekończenie gry przy pierwszej okazji - Master Yi, po prostu farmisz się aż będziesz miał bloodrazor + guinsoo + wits end i większość graczy nie ma jakiejkolwiek szansy cię pokonać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Budo: dlaczego dajesz innym rady jak grać co robić i gdzie szukać infronacji na temat gry jak sam jesteś w silverze... Jak widać to co robisz dodychczas nie jest godne naśladowania
@Niicooooo: ziomuś gram od miesiąca po siedmioletniej przerwie. Wspinam się regularnie i kiedyś byłem w wysokim goldzie i cały czas się wspinałem, gdy przestałem grać. Mam na koncie łącznie tysiące gier (ok 10000 bodajże), więc coś tam wiem. Nie kreuję się na szeryfa, tylko dzielę tym co mam i tym, co mi pomaga. To, że jestem w silverze nie przekreśla niczego co mówię, jeśli uważasz, że gdzieś dałem nieprawdziwą radę, to
@Budo: wszystkie rzeczy typy "5op picks to get chall" "5 STRATEGIES TO #1 CHALLANGER" to bezwartościowe #!$%@? robione pod wyświetlania, a nie faktyczną pomoc.
Na prawdę nie chce mi się oglądać 17 min filmu, ale większość rzeczy, o których tam jest mowa absolutnie nie pomoże graczom z low elo wejść wyżej, bo jest tam mowa o zaawansownych/średnio zaawansowanych rzeczach, a nie podstawach, które leżą u każdego gracza poniżej master tieru.
wszystkie rzeczy typy "5op picks to get chall" "5 STRATEGIES TO #1 CHALLANGER" to bezwartościowe #!$%@? robione pod wyświetlania, a nie faktyczną pomoc.


@Niicooooo: nieprawda

a prawdę nie chce mi się oglądać 17 min filmu


więc przestań psioczyć może jak nawet nie oglądałeś?

większość rzeczy, o których tam jest mowa absolutnie nie pomoże graczom z low elo wejść wyżej


znowu nieprawda, ja się wiele nauczyłem chociażby z tego filmiku o Santorinie
@Budo:
fajnie, że piszesz nieprawda bez żadnych argumentów ;), ale mi zarzucasz, że ja ich nie podaję hipokryzja mocno.
To, że nie oglądałem całego tego co wrzuciłeś to nie znaczy, że nie widziałem fragmentów na szybko oraz nie znaczy, że nie oglądałem wcześniejszych filmów.

Wiele się nauczyłeś bardzo fajnie, tylko, że ta wiedza nie będzie miała za dużego impactu na twój improve.

A zdanie na temat tego, że większość graczy ma
@Budo: dodam na szybko.
Oglądanie takich filmów to trochę tak jakbyś próbował uczyć się fizyki zaczynając od kwarków albo jakiejś teorii strun, zamiast na początek zając się podstawami.
@Niicooooo: ziomuś on pytał o silverka i ja mu mówię co w silverku działa. Zarzucasz mi, że podaję argumenty z wysokiego elo, po czym sam cytujesz jakiegoś zioma, który się profesjonalnie zajmuje lolem na wysokim poziomie. Kończę tę rozmowę, bo nie ma sensu, idź sobie na swój diamond panie profesorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps. jeszcze jedno- ja przynajmniej chcialem opowi pomóc i wywołać dyskusję, Ty przyszedłeś
@Budo: ??? xd

zarzucasz mi, że podaję argumenty z wysokiego elo, po czym sam cytujesz jakiegoś zioma, który się profesjonalnie zajmuje lolem na wysokim poziomie.

i co to ma do rzeczy?
Ja napisałem tylko, że jego zdaniem, z którym się zgadzam większość graczy ma problemy z podstawami gry, a nie podałem jakąś zaawansowaną czynność lub zaawansowaną sekwencję czynności.
Zresztą bezum też wypowiadał się na temat kanałów takich jak proguides i raczej