Wpis z mikrobloga

@Rodriquez: Na pozwolenia przemiennikowe czekalem ~3 tygodnie, na przedłużenie mojego pozwolenia ponad miesiac. Wsio wysłałem pocztą gdzyż epuap cos wtedy nie działał poprawnie, nawet Pani z UKE nie była w stanie mi nic pomoc.
@Rodriquez: Ja składałem wniosek o pozwolenie przez epuap, i o ile dobrze pamiętam czekałem 10 dni. Pani z UKE zadzwoniła do mnie z pytaniem czy może być elektronicznie po tygodniu mniej więcej. Trzy dni później przyszło. To by się zbiegało z doświadczeniem kolegi @Vel_Makarena. Dla porządku - pozwolenie dostałem pod koniec czerwca 2018, trudno powiedzieć jak to wygląda obecnie.
@lesio: @Vel_Makarena: @jaszczur666: @canis_lupus:

No to w skrócie.
- Wysyłka za pomocą ePuap 20.07.020
- 23.07.2020 zadzwoniła do mnie Pani z UKE że mój wniosek jest źle wypełniony ( co faktycznie miało miejsce ponieważ hiperłącza uzupełnione spod Open Office się nie zapisały i poleciał pusty wniosek) poinformowałem panią że ponowiłem wysyłkę z poprawnie uzupełnionym wnioskiem.
- Dzisiaj rano po 8 dzień od złożenia wniosku otrzymałem UPO aby odebrać
@Rodriquez: Co do pojawienia się znaku na stronie uke to bym się tak nie spieszył, czasami im to zajmuje do 2 miesięcy. Igate na którego mam pozwolnie ponad 2 miesiące, dalej nie widnieje na wykazie.

PS. Są znaki na które ludzie maja pozwolenia od dawna a w tej bazie ich nie uświadczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)