Wpis z mikrobloga

Wyslalem jakos tydzien temu wezwanie do ugody i dobrowolnej zaplaty dalem na to 14 dni , nawet pewnie nie odpiszą :D Wywalone pod koniec miecha skladam pozew. Oby jeszcze pociagi jezdzily do czasu jak sąd powoła biegłego od akustyki :)))

#halas #kolej
  • 24
  • Odpowiedz
@HansLanda88: nie. Skoro linia kolejowa przebiega w szczerym polu, to kto miał badać hałas? A teraz wielki pan OP się wybudował obok linii (bo pewnie działka tania ze względu na potencjalny hałas) i sapy do kolei. O jakich normach tu mówisz?
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: no ale głąbie zanim postanowiłeś tam zamieszkać i #!$%@?ć kolej to te normy były poprawne. Trza się było wybudować w innym miejscu. Chyba, że to nowa linia kolejowa zbliżyła się do Twojego istniejącego domu, to zwracam honor
W innym przypadku - HA TFU NA CIEBIE
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: widziały gały, co brały
Może jakieś uzasadnienie prawne jest i niby państwo powinno dbać o swoich obywateli ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale to trochę tak, jakby ktoś zbudował dom na polderze i miał wonty, że go co rok zalewa
  • Odpowiedz
  • 0
@xdrcftvgy To Ty w końcu złożyłeś już ten pozew czy nie, bo już się gubię?

Załóż jakiś tag autorski żeby można było obserwować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bori: musiałem wysłać przed pozwem zawezwanie do ugody takie tam dobrowolne wezwanie do zapłaty że niby chce po dobroci. A z końcem miesiąca składam pozew bo czekam a nóż widelec mi zapłacą XD. Założę ten tag pomyślę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bori: mam tylko nadzieję że zanim dojdzie do sprawy i sąd powoła biegłego dalej będą tu jeździć towarowe. Jak tu biegły wpadnie to mam jak w banku opinie że tu mieszkać to gorzej jak w kuźni
  • Odpowiedz
  • 0
@xdrcftvgy Znając nasze wolne sądy to zanim sprawa się rozkręci to zdążą linię wyremontować.

Albo biegły przyjdzie akurat gdy będzie trwało zamknięcie torów xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bori: maja robić jednotorowo więc całkowicie ruch nie będzie wyłączony. A po drugie biegły też będzie pytał sąsiedztwo o odczucia z mieszkania obok tej linii tak ocenic czy to aby nie są moje subiektywne odczucia uciążliwości jaka powodują przejeżdżające pociągi. Zobaczymy
Najwyżej przegram ale nie daruje jak nie spróbuję. Ile ja się naprosilem o zmniejszenie prędkości tych składów to mnie ciągle olewali
  • Odpowiedz