Wpis z mikrobloga

Gdzie najtaniej teraz dostanę bez limitu rozmowy/smsy i ze spoko zapasem Internetu ma telefon? #play #plus #telefony #tmobile

Oraz gdzie dostanę najtańszy bez limitu internet domowy? #internet

Skończyła się mi umowa w tmobile i ogólnie to jesteś zadowolony z ich Internetu, znalazłem za 49 zł/100 gb i zastanawiam się czy jest sens negocjować cenę przy przedłużeniu czy to już nie te czasy, że proponują stałym klientom lepszą umowę.
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Karoshi: taniej może nie znajdziesz ale kiepsko ze stabilnością ich oferty. Rejestruje numery dla nich o często klienci skarżą się głuche telefony (dzwonisz do kogoś masz normalny sygnał a u drugiej osoby cisza i dopiero po rozłączeniu info o nieodbranym).
@Karoshi: Być może zainteresuje Cię nasza oferta Plush ABO za 25 zł, którą mamy w dwóch wariantach do wyboru:
1. Oferta na czas nieokreślony - no limit na rozmowy (również na numery stacjonarne), w Polsce i w UE;
- no limit na SMS-y, MMS-y, w Polsce i w UE;
- Internet 10 GB (pakiet rośnie wraz ze stażem aż do 20 GB), w UE: 3,17 GB;
- 10 GB na YouTube/
@Karoshi: Zestawienie ofert typu "no limit" w prepaid (na kartę): https://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=130457

Oraz gdzie dostanę najtańszy bez limitu internet domowy? #internet

@Karoshi: Masz na myśli taki w oparciu sieci komórkowej? Jeśli tak, to nigdzie. Była oferta T-Mobile Domowy bez "opisanych drobnym druczkiem" limitów, ale aktualnie nie jest dostępna dla zwykłych klientów, pozostały tylko umowy z limitem. Z tego, co słyszałem, umowa bez limitu pozostała tylko dla firm. W pozostałych ofertach zawsze
@Karoshi: Jeśli odpowiada Ci nasz zasięg, to polecamy działającą na naszej infrastrukturze, jeszcze ciepłą (bo uruchomioną zaledwie wczoraj) ofertę Heyah_01.

W skrócie: płacisz 39 zł co 2 miesiące (wychodzi 19,50 zł na miesiąc, czyli tanio ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i dostajesz:

- nielimitowane rozmowy do wszystkich
- nielimitowane SMS/MMS
- 20 GB miesięcznie

Wszystko działa w oparciu o model subskrypcyjny (znany np. z Netfliksa), więc nie