Wpis z mikrobloga

@dawid121213: OOO a włąsnie Zone miałem polecać, po metrze, bo tez mam taki zamiar. Na razie kupiłem Ołowiany Świt. A jest gdzies rozpiska jak w Metrze co pierwsze, co po czym i co z czego wynika, czy tam totalnie niezalezne to jest ? Z dobrych nie stalkerowskich to mogę polecić Serię Nielegalni/Niewierni/Nieśmiertelni/Niepokorni/Zamęt/Odwet Sevierskiego. Może nie ma nic wsolnego z Post Apo, ale to jedna z lepszych serii tego typu :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fairplay2016: nie kojarzę żeby była taka rozpiska ze skalkera, ja pamiętam że kiedyś to sam sobie rozkminialem i dzieliłem na podserie.
Mi ten piter nowy nie idzie, do wojny podchodziłem 4 razy i nie skończyłem...
  • Odpowiedz
@dawid121213: Sam Piter na początku był nudny, dopiero druga cześć i wojna były lepsze. W sumie najlepiej to mi sie serię wrocławską czytało. Teraz robię Włochy i są ok, ale trochę zbyt duże fantasy. Ale bliżniaków i tak zamówiłem, bo w sumie jak masz juz wszystko to komplet do serii sie przyda :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fairplay2016: ja najlepiej wspominam dziedzictwo przodków i cała trylogię prawo do użycia siły.
Teraz czytam że dużo ludzi poleca "Hyperion" Dana Simmonsa, trochę nie te klimaty, ale może się skuszę.
Ewentualnie odświeżę sobie coś z metra, może dziedzictwo przodków...
  • Odpowiedz