Wpis z mikrobloga

Najbardziej przereklamowana seria gier/gra według was?

U mnie Far cry czyli seria w której od 3 części zmieniają się tylko mapki. Mnóstwo bugów, AI wroga na poziomie ziemniaka(wczoraj w FC 5 zabiłem cały obóz z łuku chowając się za jednym drzewem), misje które polegają na tym samym i brak im polotu GTA czy RDR, kartonowe postacie, tragiczna fabuła bez dobrych wyreżyserowanych cut scenek co jest już standardem od co najmniej 10 lat, brak odwagi, żeby pociągnąć jakiś kontrowersyjny temat. Pełno tu bluzgów i przemocy, ale wszystko ścięte tak, żeby nikt nie poczuł się urażony. Jednym słowem synonim nijakości idealnie skrojony, aby podobać się jak największej ilości ludzi. I to działa seria sprzedaje się bardzo dobrze i oceny w recenzjach od dobrych po świetne.

#gry #farcry
KiedysMialemFejm - Najbardziej przereklamowana seria gier/gra według was? 

U mnie ...

źródło: comment_1595320297ukBYq9cLwPs0ey5Sfzte9K.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: Miałem napisać, że wszystko od Ubi, ale nie grałem w Watch dogsy, ani te ich strzelanki militarne. A Assasin mimo wszystko jest o jeden poziom wyżej i coś tam przez te lata dodają, większość części ma ciekawą fabułę, bohatera i okres historyczny
  • Odpowiedz
GTA/gta na dzikim zachodzie. Zajebiście wysoko oceniane i zajebiście dobra sprzedaż a gra-gówno od 15 lat bez rewolucji. Ubiszrot i cała reszta gorzej się sprzedaje i ma gorsze recenzje więc nie może być bardziej przereklamowana niż najpopularniejsza seria z takimi recenzjami
frutson - GTA/gta na dzikim zachodzie. Zajebiście wysoko oceniane i zajebiście dobra ...
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: Far cry się skończył na dwójce ( ͡° ʖ̯ ͡°). A najbardziej przereklamowana seria oj nie wiem, fnaf jest śmierdzącym klocem gówna a jest popularny w #!$%@? i ma wysokie oceny, tak samo masa innych horrorów indie. Ale też odsłony mario w 2d od czasów dsa są #!$%@? strasznie (pomiajając makery) a się sprzedają w milionach.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: Swego czasu byłem ortodoksyjnym fanem Ubi, które potrafiło wydać nowe rzeczy pokroju pierwszego AC, totalnie poprawić grę w drugiej części, do tego FC2/FC3 (trójka była pod wieloma względami idealna), do tego mieli fajne pomysły na Splinter Cell, a Prince of Persia z 2008 to pomysł tak odważny, jak i udany jednocześnie. Później odkryli trzepanie siana na reskinach. Dla mnie największym bólem jest to, co zrobili z The Division i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Kiedys_Mialem_Fejm: tymczasem ja z włączonymi czitami trzy razy już przeszedłem całego far cry 5 i dwa razy New Dawn. Uwielbiam w swym wieku nieangażujące gry do którym mogę usiąść z doskoku, włączyć i pograć godzinkę bez updateów po 20gb (COD), pyknąć misję lub połazić i postalkować npców. A jak mi się znudzi to polatać lub łowić rybki.
Sandboxy nie są dla wszystkich ale serie far cry i fallout, są świetnymi
  • Odpowiedz