Wpis z mikrobloga

Hail to the king! Czarnolisto zasilaczy, codeshit 350W wersja bez S, a tymczasem 15 lat przepracował skubaniec, ostatnie 10 lat 24h/dobe. Z każdego otworu wydobywa się kurz, wentylator zatarty, komputer wczoraj nie wstał, stawiam na niego, ostygł to wstał.

Z wdzięczności za przepracowane lata zerknę do środka, pewnie kondensatory wylały. Będzie update. Pic rl.
#komputery #pcmasterrace #zasilaczzczarnejlisty
lekarzoperatorkolonoskopu - Hail to the king! Czarnolisto zasilaczy, codeshit 350W we...

źródło: comment_15953200804GD57jpPvKK9LvP514SJxK.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@lekarz_operator_kolonoskopu: miałem Feela kiedyś zasilacz, kupę lat pracował bezproblemowo, aż gdzieś przypadkiem przeczytałem że to zasilacz z czarnej listy ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamiętam że go wtedy wymieniłem od ręki, bo serio miało sporo lat i nie chciałem ryzykować, ale ogólnie pracował dzielnie wiele godzin codziennie xd
  • Odpowiedz
@NormickiNormik: psze.
Silny strumień sprężonego powietrza obnażył nieco. W środku prócz kurzu była sierść, zapałka, orzeszki, łonioki. Diagnoza: 2 kondzioły 1000uF/10V przy cewkach do wymiany, dawca się znajdzie, łożysko wentylatora chłonie olej, więc wentylator do uratowania. Nic nie upalone to posłuży jeszcze, szkoda wyrzucać. QC passed.
lekarzoperatorkolonoskopu - @NormickiNormik: psze.
Silny strumień sprężonego powietr...

źródło: comment_1595322979v7a6LhicPIO8HMRF8ndvz5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz