Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
Napis przed budynkiem planned parenthood w Salt lake city.

My name is Tayler Hansen. I’m making this video to raise awareness of one of the most egregious human rights violations that has not been properly addressed. In 2019, abortion was the leading cause of death worldwide. Almost 43 million children were denied the most basic right of all…life. Which is why I felt incline to demonstrate a true peaceful protest dedicated to those abandoned without a voice.


https://twitter.com/TaylerUSA/status/1284233923837300736?s=19

Ludzie w Ameryce wolą protestować bo policjant wyrwał chwasta ćpuna niż dlatego,że każdego dnia zabijane są dzieci które nawet nie miały szansy się obronić. Obrzydliwie.

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja
Pobierz S.....j - Napis przed budynkiem planned parenthood w Salt lake city. 
 My name is Tay...
źródło: comment_1595253317b6jgdqZcnWBYE0lGOSIEkW.jpg
  • 20
@Jegwan: @SynTwojejStarej: mam procesor oraz kartę pamięci. Czy dla was to będzie komputer. Zjadłem jajko, w środku jajka był taki mały, milimetrowy zarodek. Czy to oznacza, że zjadłem kurczaka?
Tłumaczę na waszym poziomie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dziurawde:

Na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Dlatego istnieje spór odnośnie aborcji. Dla jednych życie ludzkie zaczyna się wraz z połączeniem się komórki męskiej i żeńskiej. Dla innych zaś życie ludzie zaczyna się w momencie, w którym powstaje ludzka świadomość czy układ zdolny do tworzenia bólu lub jakiś układ nerwowy. Dla jeszcze innych będzie to coś innego.

Wszystko zależy też od tego co naszym zdaniem jest bycie człowiekiem oraz
@XyonN: to nie są bzdury tylko fakty. Mogłeś się z nimi dobrze zapoznać zaraz na początku protestów, było dużo na ten temat.
Ale Ty wolales stosować wyparcie i od samego początku miałeś już opinię, której nie było już opcji zmienić. A teraz mnie pytasz o jaką dyskryminacje chodzi. Na bank się będę tu rozpisywał, nie będę zastepowal Twojego rigczu.