Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Follow up do tego: https://www.wykop.pl/wpis/50601791/anonimowemirkowyznania-pierwsza-do-mnie-napisala-s/

Ehh nie wiem kim trzeba byc zeby cos robic z dziewczynami, boze, kulfonie niebieski, czemu to takie ciezkie.

O innej dziewczynie teraz niz tamte trzy z tamtego postu. Zmatchowalem sie z nia pare miesiecy temu, popisalismy chwile i mnie zghostowala. Potem niedawno jak juz mialem drugie konto Tinderowe to sie znowu zmatchowalismy i znowu mnie zghostowala. Napisalem ze ma odpisywac bo zaglosuje na dude i odpisywala i sie umowilismy wstepnie na ten piatek co byl o 18:30, ale mowilem ze nie jestem pewien bo pogoda moze byc slaba. Byla slaba pogoda ale sie robilo ladniej i pisalem ze moge przyjechac ale tak na 19:00 zdaze a ona tak z opoznieniem odpisywala ze jak odpisala to juz bylo za pozno i tak zeby pojechac. A mowila ze ma impreze o 20:00 wiec o 19:00 to bedzie dla niej za pozno - jak dla mnie o 18:30 wtedy tez by bylo za pozno wiec troche dziwnie, no ale ok. Jak sie spytalem czy na wczoraj mozemy sie umowic to mowila ze nie i sie spytala czy pasuje mi w niedziele (dzisiaj). Napisalem ze ok, o 17:00, ona wtedy pisala dalej o czyms innym a ja uznalem ze to potwierdzila, ze sie spotykamy wtedy.

No i pojechalem dzisiaj do niej, daleko, godzinę jechalem, i Julki nie bylo, spotkal mnie tam za to unmatch na tinderze i usuniecie z obserwowanych z IG. Odpisala mi ze tylko wstepnie sie na niedziele umowilismy i ze nie ustalalismy godziny i nie potwierdzilismy tego i ze jestem dziwny. Ehh boze. No to jest moja wina ze nie ogarnalem ale jej tez - napisalem jej wtedy ze o 17:00, a ona nic na to nie napisala, tylko mowila wtedy juz potem o czyms innym. Ehh kulfonie niebieski. Szkoda mi tego bo ma ladniejsza buzie niz tamte wszystkie 3. Jeszcze z nia pisze teraz dalej ale nie wiem czy sie umowimy.

#przegryw #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f14a02e3c58bc359f78f72b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę

[================........................] 40% (95zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Follow up do tego: https://www.wyko...

źródło: comment_1595188528KXMdWDhJZTfweQ7dQZTJxD.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
OP: @Bolostolo:

nie da się tego czytać

sorki. no ale jest chronologicznie i dokladnie opisane chociaz.

@zrobie_tu_porzadek_:

jesteś dziwny.


Chyba za bardzo się nakręcasz, jak masz parę i próbujesz na siłę coś z tego stworzyć.

na sile? bo co, bo chce sie umowic z nia? a co mam robic.

Albo wypisujesz, albo gówno z tego będzie.

co to znaczy?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował:
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Trochę przypał z tym umówieniem się tak, że tylko ty wiedziałeś że się spotykacie (miała rację co do tego że to były wstępne rozmowy, bo nie wspominasz nic o jakimś potwierdzeniu z jej strony).

Z drugiej strony jej zachowanie też mocno odstrasza. Skoro cię ghostuje to jasno widać, że jesteś opcją zapasową i niczym więcej. Daje ci szansę się starać, samej nic od siebie nie dając, bo przecież jest "piękna".
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z koleżanką to słabo, co to za randka. Powiedz że przyjdziesz z kumplem i serio może znajdz jakiegoś i on sie zajmie koleżanką, a ty tą swoją.

Ogolnie #!$%@? akcja, ja bym sie wolał spotkac sam na sam, a z koleżanką to ona pewnie jedzie ciuchy oglądac czy do kina i będziesz tylko piątym kołem u wozu. Chyba że spotkasz sie z nią na chwile na drinka i olejesz po
  • Odpowiedz
OP (nie mam kodu bo w pracy): @PanDarcy:
no ja wiem ze jestem jednym z wielu. ale spoko ze po wyrzuceniu mnie z ig i tindera i wysmianiu ze co ja robie, jeszcze chce sie spotkac. (xd)
@pijekubusplay:
ustalilem ze sie z nia spotkam pozniej w nastepnym tygodniu, bez kolezanki. teraz w czwartek spotykam sie z jedna co juz sie raz z nia widzialem, potem jade do tamtej drugiej
  • Odpowiedz