Wpis z mikrobloga

Gratulacje dla chłopaków z KSZO za zdobycie okręgowego Pucharu Polski.
Mają dobrego trenera ( Sasal), ciekawą ekipę i jak dobrze się zgraja to z tej mąki będzie chleb. Moga namieszać w 3 lidze. Generalnie szykuje się mocna grupa IV :) Była opcja, że dołączy Stal Stalowa Wola, ale dzisiejszą wygraną raczej uratowała się przed spadkiem. Szkoda, byłoby jeszcze ciekawiej( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #ostrowiecswietokrzyski #kszo
polock - Gratulacje dla chłopaków z KSZO za zdobycie okręgowego Pucharu Polski.
Mają...

źródło: comment_1595181128eyLMKNKLy4Fs337M2GeeVO.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@miki4ever: jest Trochim, Kaczmarek, sprowadzili młodego i niezłego grajka ze Stara Starachowice, który w chyba ponad 100 meczach ( juniorów i seniorów) strzelił ponad 80 bramek. Buduje się ciekawa ekipa:)
@Matswi420: być może i co to ma zmienić? ja już jestem za stary na te podchody ostrowiecko-kieleckie. Jak byłem młodszy, to owszem - na derby zawsze:) Do Kielc mam sentyment(tamtejsi medycy uratowali życie mojemu synowi) i już tak zostanie, mimo
  • Odpowiedz
@Matswi420: A u was jak tam po spadku? Będzie walka o powrót do ekstraklasy? 1 liga się teraz zrobi bardzo ciekawa i ciężka. Jednak lipa, że nasze województwo tak cienko stoi na piłkarskiej mapie. Pomyśleć że do 95 roku mieliśmy zgodę :)

@polock: oglądałeś transmisję? Trochę jednak nerwówki pod koniec było jak strzelili na 4:3. Grunt, że wygrana i kasa dla klubu.
  • Odpowiedz