Wpis z mikrobloga

@nosze_ortalion: co ty wygadujesz, ja w swoim życiu przez dłuższy okres czasu mieszkałem w UK i NL i szczerze? Nie pamiętam aby moją uwagę przykuwały jakoś szczególnie urodziwe dziewczyny. Większość raczej mocno przeciętna. W Polsce idąc po bułki do sklepu mijam za każdym razem na ulicy mocne dziewiątki.
Inna sprawa natomiast charakter, ale tu jest temat rzeka¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
w każdym kraju są ładni i brzydcy ludzie, ale te teksty i memy o tym, że polki są najpiękniejsze to chyba tylko u nas taki "kult" się zrodził, w żadnym innym kraju nie słyszałem, żeby ktośt ak wychwalał swoje kobiety (na zasadzie "My niemki to najpiękniejsze na świecie" itd. xD)
  • Odpowiedz
@Resputin: Z Islandkami to nigdy nic nie wiadomo. Jest ich na tyle mało na tej wyspie i pula genetyczna jest na tyle ograniczona, ze jest duze prawdopodobieństwo potem urodzenia wadliwego dziecka
  • Odpowiedz
@Resputin: Jakbym na telefonie swojego męża znalazła tindera to by musiał #!$%@?, jak można po 10 latach się kimś znudzić, jeszcze dzieciaka jej zrobiłeś, masakra mieszkać z kimś pod jednym dachem kogo się nie za ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
wow straznicy moralnosci sie zlecieli XD To że sobie chłop wejdzie na tinder poogladać panny, czy nawet porozmawiać z nimi, to nie znaczy że od razu żone na boku robi. Mam kilku kolegów którzy są w związkach po 6-7 lat (fakt faktem nie żonaci bo jeszcze jestem <25) i robią to samo co kolega. Wiadomo, że jakby baba sie dowiedziała to hurr durr #!$%@? co Ty robisz, ale to tak naprawde nic
  • Odpowiedz
@Resputin: myślisz, że taka Islandka spojrzy nawet na polaka biedaka? ( ͡º ͜ʖ͡º) przecież Polacy tam są tylko po to, aby wykonywać tanią robotę, której Islandczykom nie chce się podejmować
  • Odpowiedz
To już nie można najzwyczajniej w świecie windowshopping?


@Parotia ta, jakby to dzieciata mężatka 'ogladala' sobie typków na tinderze, to wykopki by się o mało nie zesraly xD
  • Odpowiedz