Wpis z mikrobloga

@zeek: ludzie płacą po 3000zł za telefon z Androidem? Sorry, ale ja jako wieloletni użytkownik Androida, posiadacz Galaxy S8, który rok temu wziął do ręki iPhone 6 z 2014, a więc wtedy 5 letni telefon działający lepiej niż mój 2 letni wiedziałem jaki będzie mój następny wybór... i nie żałuję.

PS. Mam nadzieję, że chociaż wersja na Snapdragonie i nie będzie jaj ze słuchawkami na Bluetooth
@dwa_koty_kastrowane: pomacać nic nie da. Chodzi bardziej o to jak telefon zachowuje się po pół roku, gdy zawali się go aplikacjami. Bo w żaden sposób nie neguje faktu iż 120Hz jest widoczne i daje super efekt. Ale pytane czy tak będzie zawsze?

Ja np. od lat instalowałem przy końcu gwarancji CyanogenMod (czy później Lineage OS), albo porty z edycji Google Play (np. w HTC One M7). Najpierw było super, ale po
@Double-O-Seven widzisz ja też zawsze bawiłem się w custom romy. S3, HTC one m7, g3 itd. Odkąd kupiłem nexusa 6p a później pierwszego pixela stwierdziłem że kompletnie nie warto. Czysty android od Googla na pixelu chodzi jak marzenie. Miałem 3xl teraz 4xl od dnia premiery i uwierz mi slogan "Pixel experience" nie jest tutaj tylko pustyni słowami. Dlatego jesli już ktoś porównuje ios z androidem, szybkość, płynność działania i stabilność to fair