Wpis z mikrobloga

Szukam dobrych, "głupich" komedii typu:
- Scary Movie,
- Euro Trip,
- Harold & Kumar Go to White Castle,
- Anchorman
- Shaolin Soccer ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To ja się zestarzałem i teraz gatunek komedii jest martwy, czy te komedie które wymieniłem to też chłam, który pamiętam nostalgicznie? Mam wrażenie, że od lat żadna dobra komedia nie wyszła. Tylko bez romantycznych pls - chcę się pośmiać. Oraz bez polskich tytułów wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#film #kino
  • 134
  • Odpowiedz
@shichibukaii
Jaja w tropikach (tropic thunder)- durne ale mnie rozśmieszyło, no i zaskoczenie przy napisach że tam grał Tom Cruise
Hot shots 1 i 2 - stary klasyk ale zawsze śmieszy
Paul - nie do końca w konwencji totalnie durnej i nonsensownej komedii ale śmieszny
  • Odpowiedz
Dziwię się że jeszcze nie padło RRrrrrrr, koniecznie z polskim dubbingiem


@Aguerre: dwie osoby łącznie z Tobą wspomniały o nim, co zwróciło moją uwagę, bo oglądałem to kiedyś na studiach i pozytywnie #!$%@? to było XD

Dzięki za odpowiedzi wszystkim, nie mam siły odpisać na każdy komentarz. Ale moja teoria się sprawdziła, głównie ludzie polecają stare komedie, teraz już takich nie robią. Grażyna, kiedyś to były czasy teraz to nie ma
  • Odpowiedz
ale jak się sugerujesz oceną z imdb to może lepiej nie próbuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fajniusio: ogólnie na imdb moge liczyć i jak coś tam ma więcej niż 7 to wiem, że jest szansa, że mi się spodoba. Ale też w sumie do tego typu komedii, tak samo jak np. horrorów, nie ma co sprawdzać ocen bo są ostro zaniżone
  • Odpowiedz
ej dobra, teraz skumałem że sszukasz dzisiejszych filmow tego typu xD ale komentarz i tak zostawie ..


@elo_: no właśnie w tym wątku takich nowych to prawie zero, ale też jakieś ciekawe propozycje wpadły, których nie widziałem, więc nie jest źle
  • Odpowiedz
@shichibukaii: zostawiłem sobie Twój post 'na potem' bo też szukałem czegoś w tym klimacie. Los chciał, że z czapy obejrzałem film na HBO 'to już jest koniec' który idealnie wpisuje się w Twoje wymagania. Gdybym wcześniej sprawdził ocenę choćby na filmwebie to bym sam go nie włączył a tak nie żałuję i Tobie polecam :)
  • Odpowiedz