Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubeczek140: rejestruj się na enter croatia. Na granicy dwa dni temu byłem o 14 i czas oczekiwania to 10 minut, ale może być różnie. W miejscach publicznych w stylu sklepy i komunikacja maski, jak i u nas. Trasa ogólnie bardzo luźno, ciaśniej tylko w Wiedniu. A tak to, to wszystko normalnie ;)
  • Odpowiedz
@kubeczek140: Ogarnij wymagane elementy typu apteczka żarówki itp co jest wymagane w danym państwie przez które będziesz przejeżdżał.
Sprawdź dokładnie auto i weź zestaw narzędzi, i jakichś wezykow pasków czy coś (może i brzmi głupio ale wierz mi nawet jak auto jest nowe, jest trochę nie fajnie jak się coś spieprzy)
weź sobie na rozruch na 1-2 dni jakieś jedzenie picie.
Filtry UV, polecam plecaczki termiczne np na plaże. Bardzo fajne
  • Odpowiedz
  • 0
@kajak98 o widzisz dobrze mówisz to w sumie pierwsze zagraniczne wakację autem bez covida latalismy zawsze do Grecji i tam takie plecaki były niepotrzebne bo bar zawsze pod reka...(nie nie chwale się)Ale to świetny pomysł cała noc się będzie napój chlodzil rano do pleca i na plaży jak znalazł :)
  • Odpowiedz
@kubeczek140: nie ze tam reklamuje, ale ja kupowałem w Decathlonie taki mały plecaczek (2 duże colę wejdą) i mroziliśmy wkład od lodówki i było git.
A i zawsze coś tam jeszcze można schować ()
  • Odpowiedz
  • 0
@kajak98 a powiedz mi jeszcze czy jezdziles przez Węgry i slowacje? Ja z Lubelskiego będę jechał na barwinek -koszyce-obok Balatonu i na Chorwację. Jak się szykować z gotówką? I jak wygląda sprawa winiet? Da się kupić przez internet czy lepiej na miejscu na Węgry i slowacje? Na Chorwacji też są winiety?
  • Odpowiedz
@kubeczek140: jechałem raz przez Węgry i Słowację, ale na mnie nie patrz. Jestem uprzedzony do wegrow i jakoś ich nie bardzo lubię xDD stad tez podróż nie bardzo mi się podobała - wiec jeżdżę przez Czechy austrie i Słowenię xd

Ogółem to jest zajebiste ze Słowacy jak i Węgrzy maja winiety przez neta. Wiec jest fajnie. Kupowałem 3 lata temu (nie pamietam kwot) wpisujesz tylko tablice samochodu (dla bezpieczeństwa drukujesz to
  • Odpowiedz
@kubeczek140: dzisiaj przejechałem granice Czech Austrii i Niemiec - na każdej cos stoi, na każdej może być jakaś kontrola ale nie musi. Generalnie granice są otwarte
  • Odpowiedz