Wpis z mikrobloga

@ShineLow: fundusz będzie finansowany ze składek państw członkowskich przez kolejne 30-40 lat (nie chce mi się sprawdzać ile). Polska zostanie płatnikiem netto unii europejskiej już za 7-8 lat, więc XD z twojego xd.
  • Odpowiedz
  • 1
Czy ta partia wciąż ma 'prawo' w nazwie?


@tenner Jakbyśmy trzymali się poprawnego nazewnictwa, to z tej partii zostałoby tylko "i" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
patrząc na to zdjęcie Mati wydaje się być odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.


@imateapot: Widzę, że mamy eksperta od polityki zagranicznej i oceny kompetencji negocjacyjnych
  • Odpowiedz
@imateapot: przyglupie, skoro Polska będzie płatnikiem netto to chyba bardzo dobrze bo oznaczałoby szybki rozwój. Ty wiesz co piszesz czy tylko kopiujesz materiały od oficera prowadzącego?
  • Odpowiedz
@ZOOT: -dołącz do jakiejś organizacji
-zgodz się na przestrzeganie regulaminu, w zamian dostan grube hajsy
-#!$%@?, nie przestrzegaj zasad, pluj na tą organizacje przy każdej możliwej okazji, ale nadal chciej wyudzić pieniążki.
  • Odpowiedz
@ZOOT:
Ta kobieta zdaje się nie rozumieć słowa praworządność xD. Dla niej to jakiś wymysł jakichś #!$%@? lewaków, mimo ze ma to w nazwie swojej partii.
  • Odpowiedz
@ZOOT: by dzbany z pisu nie #!$%@?ły, to by problemu nie było.

Jak sam również obawiam się uznanowości określenia praworządności przez włodarzy unii, tak pisowska władza sama sobie winna.

HA TFU na pis
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RegularJohnny: Przeczytałem twoj wpis dwa razy i nie mogę się nadziwić jak ordynarnie głupi on jest. Jak nie lubię tej babki i jej świty. Nie ma tam nieprawdy. Zgoda na takie działanie dała by narzędzie do poważnych nacisków politycznych na państwa. Praworządność jest rzeczą względną. Niejednoznaczną. Zależnie od poglądów oceniającego.
  • Odpowiedz
@ShineLow: Z takiej, ze partycypujemy w kosztach tych funduszy. To tak jakbys w malzenstwie czesc swoich pieniedzy odkladal na wspolnym koncie z zona, do ktorych ona nie dalaby ci dostepu bo cos przeskrobales.
  • Odpowiedz