Wpis z mikrobloga

@chosenon3 napisałam kuzynowi, że oddamy te 500 zł z nawiązką i będziemy druga Grecja. Usunął mój komentarz i inne nieprzychylne pisowi. Do tego pełno komentarzy, że nie trzeba studiów skończyć, przecież widzi, że mu się lepiej żyje...
@100-TVarzyGrzybiarzy: ?? W domu wszyscy zdrowi? Dlaczego mnie atakujesz? Nie umiesz czytać ze zrozumieniem nawet własnego tekstu? Wyraźnie dałeś do zrozumienia, że wydaje ci się, że ci nie pracujący nic państwu nie oddają. A jesteś w błędzie a ja cię tylko z niego wyprowadziłem. Post nie miał na celu obrony ludzi z socjalem i 500plus, bo sam jestem przeciwny, a jedynie wyprowadzenie z błędu. Ogarnij emocje, bo pokazałeś tylko, że jesteś
@100-TVarzyGrzybiarzy: Ile ty masz lat powiedz mi? Gdzie ty tam widzisz atak? Napisałeś, że ludzie z socjalu którzy nie pracują nie oddają nic państwu co jest wierutną bbzdurą a ja ci to tylko napisałem, że to nie jest prawda, bo nie jest. I skoro o tym nie wiesz to jesteś postacią z właśnie tego mema. Napisałem też, bez urazy. I nie pogrążaj się już więcej, serio.
@chosenon3: Powiedz mi jak im państwo zabiera jak nic nie wpłacają do państwa? Twoje argumenty sensu nie maja. Podatki dochodzą a co ich to obchodzi? Za jakiś czas będzie waloryzacja 500+ i wyjdą na to samo. Co maja sobie głowę zawracać tym jak im podniosą 500+, dodadzą bony socjalne i będzie im się żyło dobrze cały czas. Ty mówisz coś o tym, ze to im zabierają, płaca podatki a co ich