Wpis z mikrobloga

#dzialalnoscgospodarcza #motoryzacja

Przy jednoosobowej działalności gospodarczej korzystacie z gotowych rozwiązań w postaci kart paliwowych czy za każdym razem podajecie NIP i dostajecie fakturę ręcznie? W sumie zawsze podawałem ale chciałbym sobie to jakoś rozwiązać. BP ma jakieś rozwiązanie w tym stylu? Orlen Pay to dramat.
  • 5
@rskk: rozglądałem się za takimi kartami, ale wyszło na to że szybciej mi podać nip za każdym razem, to nie trwa aż tak długo
ale nie mówię że np na BP nie mają dobrego programu lojalnościowego, bo wychodzi trochę taniej na paliwie
tylko to znów jest tak że musisz taką kartę doładować kasą a potem przychodzi ci rozliczenie, spłacasz i znów masz ileś kasy do wykorzystania, więc w sumie masz swoją
@rskk: Ja korzystam z Orlen mikroflota. Musisz się zarejestrować, podać swoje dane, wyrabiasz kartę na swoje auto i tankujesz na każdej stacji orlen w Polsce. Raz albo dwa razy w miesiącu dostajesz fakture za to co tankujesz i tym samym masz jedną zbiorczą fakture miesięcznie za paliwo a nie musisz się bawić za każdym razem w podawanie nipu na stacji paliw. Dla mnie mega rozwiązanie