Wpis z mikrobloga

Kurła, aż włączyłem żeby zobaczyć co się #!$%@? i oczywiście znowu o kasie xD I że koniec od września bo nie ma pompy. Alabama Ty #!$%@?! Nie ma pompy bo pobanowałeś niemal WSZYSTKICH którzy Ci wpłacali hajs. Aż tak ciemny jesteś, że tego nie rozumiesz? Mam Ci to rozrysować? Jesteś kretynem z dwoma sprawnymi, szarymi komórkami. Nie jesteś inteligentny, ani ogarnięty, ani bystry jak niektórzy jeszcze sądzą bo kiedyś w morzu gówna udało Ci się stworzyć coś fajnego jak Sztajnbach czy Stone Alone. Jak małpę się posadzi przed maszyną do pisania na X czasu też istnieje ponoć prawdopodobieństwo, że napisze "Makbeta". Tak "zesrasz się" cebulaku :D Zesraj się już teraz i kończ już ten rak-strim, a nie wydzierasz japę na Twitchu jak jakiś patostrimer. I kto wygrał? Zakop? Sam wygrałeś (albo Twoje posrana duma) bo duma nie pozwala Ci się przyznać do błędu i zrobić kroku wstecz. Przeprosić i zacząć od nowa. Nie, bo Sebuś jest nieomylny. No to nara. Strzała i zjeżdżaj na bambus.

PS. Izak, Rock i Rojo i tak są lepszymi strimerami niż Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS2. Mówi się "TO słowo", "TO jedno euro" etc. do #!$%@? wafla, a nie "TE słowo" troglodyto językowy. "TE" to liczba mnoga.
PS3. Dupa ostro boli i zwieracz pęka bo innym się udało. Pewnie nie #!$%@? o kasie co 5 minut i nie wyzywali widzów, ale co ktokolwiek może wiedzieć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS4. "Albo to ruszy albo to nie ruszy i #!$%@? w dupę" w sensie do września. Aha czyli to jest taki srogo przemyślany szantażyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS5. No pozdrawiamy Sebuś, pozdrawiamy. Może na żywo rozmowa z zakopkiem w ramach pożegnania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dallasstudios
  • 1
@KingLeeBruce:

Nie ma pompy bo pobanowałeś niemal WSZYSTKICH którzy Ci wpłacali hajs. Aż tak ciemny jesteś, że tego nie rozumiesz?


On to dobrze wie. Nie wiem o co mu chodzi, ale wydaje mi się, że on się na tych streamach utwierdza w tym swoim przekonaniu, że to pokolenie młodsze od niego jest uległe i mimo, że banuje wsierających na równi z jakimiś prowokatorami dalej dostaje donejty. Może właśnie taki miał pomysł