Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal_77: generalnie koncepcja leczenia izotretynoiną opiera się na przyjęciu określonej dawki leku na kilogram masy ciała. Niektórzy zalecają "standardowe" dawki ciągiem, inni bardzo małe w długim okresie aby zmniejszyć skutki uboczne ale również ciągiem. O metodzie robienia przerw nie słyszałem (w dodatku tak długich). Podała Ci jakieś powody dlaczego proponuje taki sposób? XD
@michal_77: Może idź jeszcze do jakiegoś innego , nie opieraj się opinią jednego szczególnie że ta metoda jest naprawdę kontrowersyjna. Izotek chyba wychodzi po tygodniu z organizmu to nwm po #!$%@? brać te 3 miesiace, jak potem musisz brać od nowa słyszałem o braniu np co drugi dzień a nie co szósty miesiąc XD
Po trzech miesiącach brania to możesz mieć jeszcze wysyp na mordzie i co masz łazić tak przez
@szczechu95: ogolnie to była pierwsza wizyta u tej babki. w przyszlym tygodniu ide robić badania i pozniej wystawi mi recepte i dokladnie bede wiedział co i jak. ogolnie lekarka dobra, dobre opinie na necie i wśród znajomych mamy. bylem juz u dziesiatek dermatologow tylko wizyty konczyly sie na tym albo izotek albo maść i elo xD. pewnie za okolo 2 tygodnie bede mial juz czarno na białym, jaka dawka na ile
@szczechu95: acha, chyba wiem o co chodziło, bo babka nie jest zwolennikiem izoteku, tylko mowila o leczeniu jakimis innymi słabszymi retinoidami (czy jak to sie tam pisze XD) i dlatego ta kuracja by tak wyglądała ( ͡° ͜ʖ ͡°)