Wpis z mikrobloga

Za radą Mirków zacząłem od nowa grę w #residentevil wybierając Jill. Musiałem grać chyba Chrisem na najwyższym poziomie bo brakowało ciągle amunicji, zombie trzeba było dobijać teraz padają po dwóch strzałach. Barry zostawia itemy w safe roomie xD No i dodatkowo dwa sloty więcej.
Ogólnie gra mi się mega podoba. Wcześniej grałem tylko trochę w piątkę ale tamta część to była strzelanka bez żadnych zagadek i bez eksploracji mapy. Szkoda, że tylko jeszcze trzy główne gry zostały przy takiej formule ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wszystkim polecam remake na #xboxone teraz jest za 20 zł na promocji.
#gry
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Policjant997: A piąteczka to jedna z moich ulubionych części ze względu na bronie, które odblokowujemy po przejściu. Dorwiesz takie Magnum, ulepszysz je, odpalasz najtrudniejszy poziom trudności i cieszysz się grą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Policjant997: Generalnie Revelations to taka mieszanka RE5 i starszych części, nie jest to arcydzieło ale jak się gra to się czuje ten stary klimat. Nie ma tu wymyślnych zagadek a sama fabuła jest taka se. Jest duuuży statek, są klucze do drzwi itp. Przypominam, że Revelations 1 to port z 3DS. Dwójka trochę inna historia ale też ma swoje fajne momenty.