Wpis z mikrobloga

@elkaczucha: To jest patologia, jakby mieszkanie w danym miejscu czyniło z kogoś lepszego człowieka. U mnie w pracy na jednej z szafek widziałem nalepkę „jesteśmy waszą stolicą” XDDD można wyczuć w tym taką próbę wymuszenia wyższości jakby wszyscy byli pod takim wielkim panem ze STOLICY.
Lokalny patriotyzm okej no ale niektórzy to przeginają pałę.
@Amenotejiikara: trochę z OPem mylicie przynależności kibolskie z lokalnym patriotyzmem... fotka z tym panem czy przytoczone wlepki dotyczą bardziej "konfliktów" stadionowych i patrzenie na mieszkańców stolicy tylko z tego punktu widzenia jest idiotyczne.
@Amenotejiikara Ty nie piszesz o kibolach, ale to jest legijna koszulka, więc subop ma rację. + z moich doświadczeń (jako rodowitego warszawiaka), największy syf i psucie opinii robią ludzie ze wsi, którzy przyjechali do wwa, złapali dobrą pracę i myślą że są ponad wszystkimi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Amenotejiikara: no właśnie problem w tym, że zgubiliście kontekst albo udajecie, że go nie widzicie. Ewentualnie nie kojarzycie "patologii" światka kibicowskiego. Typ ze zdjęcia ma koszulkę w "barwach" Legii, w tle masz grafikę Legii, a motyw "jesteśmy waszą stolicą" odwołuje się (o ile dobrze pamiętam) do wypowiedzi dyrektora do spraw mediów z 2016 roku. I to nie mieszkańcy Warszawy chełpią się faktem urodzenia w tym miejscu, tylko kibice drwią z kompleksów
@dahlem: @dilbert5150: jeśli chodzi o futbol to można powiedzieć, że jestem jaroszem, jak z resztą duża część społeczeństwa. A jak widać mimo swoich korzeni takie teksty już inaczej są odbierane przez społeczeństwo niż jako przepychanki słowne między kibolami.