Wpis z mikrobloga

właśnie wróciłem z mojego najlepszego spotkania na #tinder. Spotkałem dziewczynę która spełnia moje oczekiwania w 100%:mój typ urody, elokwentna, inteligentna, uśmiechnięta, miła i ciekawa. Świetnie nam się rozmawiało, sporo śmiechu i bardzo sympatyczna atmosfera. Jeśli te wszystkie porażki i #!$%@? relacje tinderowe miały się nie udać bo spotkam ją to jestem zadowolony, że tak wyszło. Nawet nie sądziłem, ze możliwe jest spotkanie takiej osoby, zawsze jakaś panna miała minus który akceptowałem w ramach rozsądku i kompromisu.

A najlepsze jest to, że po ostatniej porażce w ogóle się nie nastawiałem na to dzisiejsze, nawet byłem gotowy, ze bedzie #!$%@?.

Teraz upajam się chwilą, jutro pewnie znowu okaze się że życie #!$%@? mnie w dupie i dziewczyna mnie zacznie zbywać lub powie, ze to nie to :D

czyli można kogoś wartościowego spotkać na tinderze.
  • 29
  • Odpowiedz
@corkasoltysa: jesli chodzi o mnie to najwięcej tracą jeśli rozmawiają nadmiernie o pracy. Oczywiście można porozmawiać co się robi ale jezeli opowiadasz drugiej osobie ze szczegółami typu jak rozliczyłaś księgowość za ostatni miesiac albo mówisz o tym więcej niż przez 5 min to oznacza, ze panna jest głupia/nudna bo nie umie rozmawiac na inne tematy tylko takie gdzie się czuje bezpiecznie bo ma to na co dzień. Poza tym mowa
  • Odpowiedz
@TonyP: Masz zły mindset i jesteś na prostej drodze, żeby to popsuć nawet jeżeli będzie początkowo zainteresowana. Powinieneś się teraz skupić na kolejnych spotkaniach z innymi dziewczynami, żebyś miał alternatywy i luźniejsze podejście. Nie przestawaj się spotykać z innymi, dopóki nie będziesz w związku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TonyP: Ta laska będzie w 100% idealna dopiero gdy będzie Tobą zainteresowana. Aby to ocenić, musisz jeszcze trochę poczekać i zobaczyć czy ona będzie dalej chciała się kontaktować. Zaraportuj później co się wydarzyło.
  • Odpowiedz