Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 384
Kiedy 10 lat temu sejm (również dzisiejsi "liberałowie") wybuchł śmiechem po tym jak Biedroń powiedział "cios poniżej pasa" to to było zwyczajnie żenujące.

Wczoraj Elżbieta Witek chichrała się jak nastolatka po usłyszeniu słowa "członek". No cóż, ktoś mógłby powiedzieć, że to też zwykła żenada. Ale nie. Tu słowo "członek" było użyte w kontekście członka komisji ds.pedofilii. No bo wiecie, członek to inaczej penis, a ci pedofile to wsadzają penisa w dzieci, hehe.

Może mam kija w dupie, ale naprawdę nie potrafię zrozumieć co w tym śmiesznego. To nawet nie jest żenada, to jest po prostu obrzydliwe. Partia obrońców rodziny, k**wa ich mać.

#polityka #bekazpisu #pedofilia #neuropa #sejm
  • 13
@Soojin21:

Jak to bardziej mam bekę z, Brauna który chciał złożyć wniosek formalny. Znowu XDD. Kiedy ten pajac się regulaminu nauczy, tyć to już rok po wyborach.

A co do Witek. Jak ktoś to ładnie powiedział tu na Mirko.

Jej reakcja to ewidentny dowód że edukacja seksualna jest w tym kraju potrzebna na wczoraj. No kurna jak dzieciak w, podstawówce jak zobaczył "#!$%@?*" w lekturze

*taki sznur z frędzlami jakby ktoś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@RandomowyMetal: już śmianie się z "#!$%@?" ma więcej sensu, bo w dzisiejszych czasach to słowo na tylko jedno znaczenie (tzn w sumie więcej, bo można tak jeszcze kogoś wyzwać).

No ale słowo "członek" nie oznacza tylko penisa, domyślam się, że akurat w sejmie jest często używane: członek partii, członek klubu, członek komisji itd. Nie widziałam, żeby ktokolwiek wcześniej śmiał się w sejmie kiedy padł to słowo. Dopiero kiedy zostało użyte w
Kiedy 10 lat temu sejm (również dzisiejsi "liberałowie") wybuchł śmiechem po tym jak Biedroń powiedział "cios poniżej pasa" to to było zwyczajnie żenujące.


@Soojin21: w ogóle, o co w tym chodziło, bo obejrzałem, to przemówienie i dalej nie wiem co tu jest tak śmiesznego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@natxd: no bo wiesz, Biedroń powiedział "poniżej pasa" a on jest gejem hehe.

Swoją drogą widać jaki krok do przodu zrobiła Polska przez te 10 lat. Nie słyszałam, żeby Śmiszka spotykały jakieś nieprzyjemności w sejmie albo żeby ktoś analizował pod kontem seksualności jego wypowiedzi. A przecież za Biedronia rządzili liberałowie, a teraz za Śmiszka - konserwatyści
@Soojin21: No jak to co

Ruchanie. R-U-CH-A-Ń-I-E. Seks, #!$%@?, #!$%@?, #!$%@?ć, od tyłu. Tutaj pisze #!$%@?ć, sperma, #!$%@?, podpaski, cycki, dupa, sperma, #!$%@?, #!$%@? #!$%@?,okres, cipka. I tu pisze lizać cipkę, do buzi, bzykać. I tu Adasiu. O! Sperma. #!$%@? narysowany. Jesteśmy na Morence. W burdelu na Morence. Na Morence w burdelu. W burdelu na Morence. Na Morence. O tu Adasiu! O! Sperma. S-P-E-RY-MY-A. Sperma. A weź Adasiu, już się nagrało?
@Soojin21: to, że się zaśmiała z jakiegoś słowa to jeszcze bym zrozumiał. Każdemu się głupawka może zdarzyć, choć rzeczywiście maszałkowi średnio. Najbardziej mnie zniesmaczyło, jak próbowała się wywinąć później dziennikarzowi kłamiąc, że w ogóle z czegoś innego się śmiała. Nawet w takiej sytuacji te miernoty muszą kłamać pomimo, że widać było czarno na białym z kilku kamer.