Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Siema, mam xbox one,wcześniej na tv obraz był ładny i wyrazisty. Kupiłem telewizor Samsunga z 4k i konsola sama zaproponowała ustawienie 4k więc się zgodziłem. Obraz w grach jest rozmyty, tak jakby rozdzielczość była źle ustawiona. Ustawiłem niższe rozdzielczości i obraz był jeszcze gorszy, kalibracja obrazu nie pomogła. Pomocy.
#pomocy #xbox #pytanie #pomoc #pcmasterrace
  • 14
@Harmideron: to zła kalibracja ekranu bucu ale trzeba jeździć po konsolowcach bo ma się ból dupy że nie muszą dbać o wymagania sprzętowe i #!$%@?ć się z sterownikami i toną launcherów.
@noctem_corvus: PS4 jest gorsze pod każdym względem. Jedyne co je ratuje to exclusive które mnie i sporej grupy nie jarają. BTW JAK TAM FFXV NA PS4 DALEJ TNIE I LAGUJE NIEZALEŻNIE OD WERSJI CO NIE ! I tak ps4 notorycznie ma problemy z trzymaniem klatek i dużo problemów z poprawnym wyświetlaniem (tearing, stuttering). Xbox tego nie ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Io-2: kalibracja obrazu zrobiona juz dawno. Ogólnie widać ze obraz nie jest do końca ostry w samym menu konsoli, po prostu w grach jeszcze bardziej to widać