Wpis z mikrobloga

@Zymbar: może nie do końca typu pokemon go, ale polecam geocaching.

Po całym świecie są pochowane skrytki, które szukasz po wspolzednych. Wpisujesz się, że ja znalazłeś i chowasz z powrotem na miejsce. Ogólnie fajna zajawaka.
@Zymbar: Draconius Go. Parę fajnych pomysłów np polowanie na złote jajo. Genialne moim zdaniem i mnie osobiście najwięcej frajdy sprawiało. Trzeba zebrać 9 fragmentów mapy. Odnaleźć w swojej okolicy miejsce do którego te kawałki się odnoszą. I potem w każdym z 9 kwadratów kopać aż się trafi jajko z bardzo mocnym smokiem. Do tego czary i itemy ułatwiające/usprawniające rozgrywkę. Gdyby nie ciągłe eventy w PoGo to grałbym w Draconius Go.
@Zymbar: Tylko Jurracic Park Alive. Ponad 200 dinozaurów które ulepszasz, krzyżujesz i walczysz nimi w bardzo dobrym TUROWYM PVP. Różne skille ,aktywne, pasywne, jest w pyte. Rankingi, klany, tournamenty, tournamenty klanowe. Codziennie zmieniające się na mapie misje do wykonania. Daily missions z dobrymi nagrodami i trwające tydzień misje klanowe. Super grafika i animacje dinozaurów. Czat klanowy, możliwość donejtowania "cukierków" innym graczom w klanie. Dla mnie 10/10 tym bardziej, że cały czas