Wpis z mikrobloga

Cisnę w Pokemon Red na Bittboy i muszę przyznać że jest super jeśli chodzi o gry GB/GBC. Filtry w Gambatte robią niezłą robotę w starych Pokemonach. Jest tylko jedna dość poważna wada - Bittboy nie umie utrzymać godziny przez co Pokemony z GBC mają problem z czasem i po wyłączeniu konsolki czas w grze stoi w miejscu zamiast płynąć jak w oryginalnej konsoli czy emulatorach np. w telefonie. Ponoć da się to obejść mając ROM z patchem pozwalającym ustawiać czas w Pokegear, ale jeszcze nie próbowałem.

A to moja obecna zbieranina stworów ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#pokemon #gameboy #emulacja #staregry #bittboy
w.....y - Cisnę w Pokemon Red na Bittboy i muszę przyznać że jest super jeśli chodzi ...

źródło: comment_1594920929XMqusEA94fMUbmWxZhQ1wr.jpg

Pobierz
  • 10
@piotrveyner: a dlaczego w 2012 widziałeś? Przecież FR/LG to gry z 2004 bodajże ( ͡° ͜ʖ ͡°). Więc i wtedy można było spokojnie emulować. Ja w 2004 ogrywałem sporo gier na jednej z fajniejszych wtedy emukonsolek czyli N-Gage Classic i było równie fajnie jak teraz xD.
@wysuszony: wtedy widzialem bo bylem mniej wymagajacy/bardziej rozpieszczony, bardziej cenilem wiernosc tamtym odczuciom i specyficzny feeling. Dzis jestem inna osoba i innym graczem, mniej toleruje tamta nostalgiczna scieme/masochizm, dzis bardziej patrze na surowa grywalnosc :)
@piotrveyner: patrząc na surową grywalność to 1, 2 i 3 generacja są bardziej grywalne niż wszystko co powyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak serio to co złego jest w nostalgii? Dla mnie to właśnie stanowi ogromną część tej przyjemności. Gram w gry nowe i stare z naprawdę różnych platform z równą przyjemnością, oceniam konkretne tytuły i fakt - nie wszystko zestarzało się godnie, ale Poki Red