Wpis z mikrobloga

interesuje mnie jakie są realne zarobki w #lodz na niższym szczeblu kierowniczym poza branżą IT oraz kierownikami Lidla itp, wyższe wykształcenie #lodz #praca #pracbaza

na niższym szczeblu kierowniczym w Łodzi pensja brutto to:

  • 3500-3900 35.4% (29)
  • 4000-4500 15.9% (13)
  • 4600-5000 12.2% (10)
  • powyżej 5100 36.6% (30)

Oddanych głosów: 82

  • 15
  • Odpowiedz
@solimoes: na to pytanie nie ma jasnej i jednoznacznej odpowiedzi jak i przedziału zarobkowego. Kierownik kierownikowi nierówny, nawet w tej samej firmie - wiek, wykształcenie, płeć jest obecnie niżej od tego jak się zaprezentujesz, jaką masz charyzmę i chęć do pracy. Ja mogę otrzymać propozycję 4000 zł brutto, gdy Ty za to samo stanowisko w tej samej firmie otrzymasz 6000 brutto.

Dodatkowo brak określenia branży - byle nie IT i
  • Odpowiedz
@SeriousDude: zgadzam się z Tobą, odrzuciłam dwie skrajne wg mnie branże, nie chcę precyzować o jaką konkretnie mi chodzi, dodałam wykształcenie więc raczej odpada kierownik zmiany sprzątaczek i ubojnia gęsi, którą w moim zamyśle odbiorcy wezmą za właśnie takiego kierownika Biedronki, jeśli nie, trudno ankieta jest orientacyjna
  • Odpowiedz
@solimoes: skrajne branże... dla każdego co innego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Użytkownicy tutaj nie wstydzą się powiedzieć że pracują np. jako operator/kierowca pojazdu asenizacyjnego, a Ty się nie wiem czego obawiasz podając o jaką branżę chodzi i oczekujesz jeszcze pomocy/doradztwa/porad ile można w TEJ branży zarobić.

Pozostaje już tylko telefon do tego Pana ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
SeriousDude - @solimoes: skrajne branże... dla każdego co innego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Użytkow...

źródło: comment_1594922000v3C6jrcFEbxdNUhhttKk36.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz