Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Dzisiaj przyszedl do mnie nowy basik () Juz od jakiegoś czasu nosiłem się z zamiarem zakupu aktywnego basu, aby mieć małą odskocznię od mojego Pbassa i wybór padł na Sire Marcusa Millera.
Gra naprawdę super, fajnie mruczy, głęboki okrągły sound, a przy slapie ma super atak ( ͡° ͜ʖ ͡°) A do tego jest bardzo wygodna, ma fajny szybki gryf i nie jest zbyt ciężka. Jestem bardzo ciekawy jak będzie się spisywać przy nagraniach

Póki co jestem bardzo zadowolony, polecam! :D
#gitara #gitarabasowa no i też trochę #chwalesie
K.....l - Dzisiaj przyszedl do mnie nowy basik (。◕‿‿◕。) Juz od jakiegoś czasu nosiłem...

źródło: comment_15949133845Dkwuo6eBy8ov7w0YgUdme.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kubul: Koreańce były robione tylko do 2003 czy 2004, potem Chiny niestety. Ważne że jest i będzie grane ( ͡° ͜ʖ ͡°). Miłego szarpania
  • Odpowiedz
@Kubul: Ha, właśnie jutro zamawiam ten sam bas i chyba z tego samego sklepu :) powiedz mi proszę, jak z setupem gitary po rozpakowaniu? Musiałeś coś robić prócz strojenia?
  • Odpowiedz
@w__m: właśnie byłem zaskoczony, że jest dobrze ustawiona. Nawet była dość dobrze nastrojona xD Wydaje mi sie, że były nawet założone świeże struny. Ewentualnie myślę, żeby obniżyć sobie akcję strun. Poza tym jest wszystko ok :)
  • Odpowiedz