Wpis z mikrobloga

Podzielę się moją frustracją:
#rozowepaski które mają konto na #tinder #badoo i innych #sympatia . Dlaczego tak często w opisie macie coś w stylu "Nie szukam nikogo ani niczego" lub "Nie wiem po co tu jestem". Poświęcacie swój czas, energię i umiejętności w celu założenia konta i obsługi apki, która służy do poznawania ludzi i nie wiecie po co to robicie?

Wg teorii zarządzania każde działanie jest ukierunkowane na osiągnięcie czegoś lub kogoś (zamierzonego rezultatu, Griffin o tym pisał)
1. Po co pracujesz? By mieć pieniądze.
2. Po co jesz? By zaspokoić głód i dostarczyć paliwo dla organizmu.
3. Po co studiujesz? By mieć lepsze perspektywy na rynku pracy.
4. Po co zakładasz konto na portalu randkowym? (Yyyyy... nie wiem, nie szukam nikogo ani niczego)

To tak jakbym wykonywał czynność, która pochłania moje zasoby (czas, pieniądze, energię itp.) i nie wiedział jaka jest istota i cel tej mojej wykonywanej czynności). Działanie bez celu... nie ma celu ani sensu (_ )

Ok, idę napier*** łopatą jebitny dół, a kiedy ktoś podejdzie i się mnie zapyta "Po co kopiesz ten dół" to ja odpowiem "Nie wiem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #przegryw #anonimowemirkowyznania
  • 19
  • Odpowiedz
@przegryw_sub-human: jak to po co?
Większość kobiet ma silne pożądanie wzbudzania zachwytu i zainteresowania u plci przeciwnej. Portale randkowe to najszybszy i najprostszy sposób, by to zdobyć. Głównie wynika z ochoty na poprawę samooceny i próżności.
  • Odpowiedz
@przegryw_sub-human: różowe zawsze mówią odwrotnie niż robią. Jak pisze że nie wie po co tu jest lub że nikogo nie szuka to znaczy że szuka, ewentualnie ma napisane tak bo ma chłopa i to takie zabezpieczenie jakby to odkrył.
  • Odpowiedz
@01ab: pamiętam jak byłem młody (24lata) i głupi i moja ekhem 'dziewczyna' założyła sobie badoo, żeby szukać znajomych i sobie gadać :> miała bardzo elegancki tyłek, więc byłem na tyle zaślepiony, że mi to 'nie przeszkadzało', oczywiście skończyło się moim płaczem i od tamtego czasu mi już nie zależy.
Wniosek: jesli zależy Ci za mocno to dasz dupy prędzej czy później
  • Odpowiedz
@przegryw_sub-human: a po co wywłoki wrzucają zdjęcia na facebooka czy instagrama, często z sesji zdjęciowej sprzed 2 lat?

dokładnie z tego samego powodu - siedząc w pidżamie ze śmierdzącą nieumytą.. głową mogą usłyszeć od samców jakie to są atrakcyjne i podnieść sobie samopoczucie.
  • Odpowiedz
ej wiecej pare z nich wytlumaczylo gdy pisalem z konta eksperymentu - ot siedzi sobie z nudów, jak nie ma nic lepszego do roboty to odpala sobie appke i patrzy jak pajacyki skacza wokoł niej, cos na poziomie ogladania


@Eugeniusz_Zua: Bardziej oglądania małp w zoo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz