Wpis z mikrobloga

Panowie rynek oszalał XD
Poznałem chłopaka mojej kuzynki. Dla jasności- dziewczyna lvl 26, 6/10... by była gdyby nie nadwaga, laska jest po prostu gruba i przez to jest może 3/10. No i myślałem, że ten jej chłopak to jakiś zwykły typ, pewnie trochę lepszy wizualnie od niej, bo w końcu hipergamia motzno. Oj nie nie. Toż to koleś z dobrym ryjcem, 180cm nie ma, ale jest szczupły i jest dynamiczniakiem. I chodzi z grubą zamuloną laską XDD
#!$%@? to jest jakiś żart, przecież jak ona by zrzuciła to sadło to będzie się z Chadem prowadzać. Co mamy począć my przeciętni/nieatrakcyjni faceci? Madka z dziećmi i nadwagą czy od razu niewidome?
#rozowepaski #zwiazki #blackpill #przegryw
  • 13
@imajoke: z jednej strony bluepillowo powiem, że może rzeczywiście się zakochał i po prostu lubi ją taką jaką jest xD Nie można takich rzeczy wykluczyć. Z drugiej jeżeli nie i zmusza się do związku z taką dziewczyną, to on jest #!$%@?ęty i co się nim przejmować. Tylko robi krzywdę i sobie i jej.
@imajoke: Prawdopodobnie chłopak ma depresje lub cierpi na inne zaburzenia. Ma niską samoocenę przez to. Bycie "dynamiczkiem" to zakładanie w ten sposób maski. Nie będę mówił dlaczego tak mi się wydaje( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kobiety są w uj okrutne jak dowiedzą się, że masz problem. Może go ta go nie odrzuciła.
Byłem z dziewczyną która miała prawdziwą depresję (nie atencyjną) myślisz, że ona okazała mi wsparcie kiedy
@First992: Kiedyś mój kolega chad też nagle zaczął prowadzać się z takimi poniżej swoich standardów. Okazało się, że szuka po prostu kobiety, co będzie mu usługiwać we wszystkim w domu: posprząta, będzie dobrą matką, smacznie ugotuje i będzie o niego dbała, a do tego nie skoczy w bok, bo nieurodziwa :) Natomiast od seksu to są kochanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)