Wpis z mikrobloga

Może troche i tak, ale mega dobrze czułem się po 120, więc myślę że jak nie bedę szarżował i odpowiednie przerwy będę robił to pojdzie :D
@rio97 Ja podobnie :) Maks to 150 km na MTB po Mazowszu w czerwcu, a w przyszłym tygodniu planuję 250 km na szosie, ale za to z zaliczeniem Dylewskiej Góry 312 m n.p.m. Powodzenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rio97: pilnuj sie zeby nie przekraczac sredniej 20km/h przez pierwsze 3/4 trasy a co zostanie w nogach to wykorzystaj na koncu :) jedzenie co 30 min, duzo wody i bedzie piekna zyciowka :) powodzenia
@gregoor3: planuje pierwsze 2 przerwy zrobic po 50km na jedzenie i chwile odpoczynku. A kolejna czesc trasy to zalezy jak bede sie czul. Albo dalej co 50, albo nawet co 25 jak bedzie potrzeba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rio97: za dlugo uwierz mi, jak Ci odetnie prad to juz bedzie po zawodach. Baton zbozowy czy cos co 30 min podczas jazdy a przerwy jak tam uwazasz ale sugeruje nie dluzsze niz 5 min i jedna dluga w polowie trasy. Mi tak wjechal kryzys dopiero na 160km ale kawa, 2 batony chwila stopu i dotarlem do 234 :) traski ponad 200 rzadza sie juz troche innymi zasadami ;) co zaoszczedzisz
@rio97: pilnuj sie zeby nie przekraczac sredniej 20km/h przez pierwsze 3/4 trasy a co zostanie w nogach to wykorzystaj na koncu :)


@gregoor3 Na szosie też? U mnie tu może być problem, bo strasznie ciężko mi jeździć tak wolno :/
@kasin: tak, wiem bo miałem to samo przez pierwsze 2 godziny non stop musiałem zwalniać bo z automatu jechałem dużo szybciej :) ale pod koniec trasy będziesz wiedział dlaczego tak trzeba było hehe no chyba że jesteś jednym z tych świrów co smigają po 500km to Cie nawet nie ruszy ;D
@gregoor3: dostosowałem się do twoich rad, tylko że 20km/h to trzymałem przez pierwsze półtorej godziny jazdy. Później już 27 km/h+ jeśli droga pozwalała. Przerwy też co jakiś czas na rozprostowanie kości i 2 dłuzsze na orlenie :D