Wpis z mikrobloga

@Goodie_pl: Jak to jest z tym Cashback na Aliexpress, zrobiłem zakupy za 80,99$ a dostałem 3zł cashback, czyli niecałe 1%. Ja rozumiem że macie inne przeliczniki jeżeli chodzi o waluty, ale w aplikacji najmniejszy cashback wynosi 3% i to w kategoriach do których nawilżacz powietrza się nie łapie... Reklamacja złożona i odrzucona, oczywiście bez wyjaśnień tylko ze standardową formułką o walutach kwocie netto itd. Dodam co ciekawe że w aplikacji treść odpowiedzi na reklamacje jest zupełnie inne niż otrzymana w wiadomości email...
  • 9
  • Odpowiedz
@marfo: Czy miałeś już wcześniej dodane zakupy do koszyka? Proces zakupowy, który AliExpress uznaje do cashbacku powinien zaczynać się od goodie. Jeżeli dodałeś produkty do koszyka AliExpress (i zostały one tam zapisane) a dopiero w kolejnym kroku przeszedłeś do goodie i skorzystałeś z opcji cashback, AliExpress nie zalicza transakcji do cashbacku. Prawdopodobnie chcąc Ci wyjść naprzeciw, goodie naliczyło cashback w opcji minimalnej (mimo braku uznania przez AliExpress) – AliExpress nie przekazuje
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Goodie_pl rozpocząłem od goodie, zakupy dodałem po przekierowaniu, nie miałem Adblocka włączonego. Skoro wiecie jaka była kwota zamówienia i wszystko się zgadza to co się stało? To nie moje pierwsze zakupy przez programy typu cashback, więc proszę nie wciskać kitu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Goodie_pl żebym nie było wyżej wklejam zrzut ekranu. Kwotę jak widać prawidłową goodie zna, ale już cashback jest w kwocie jak widać... Ładne mi to wyjście naprzeciw.
  • Odpowiedz
@marfo: miałem tak samo, zrobiłem zakupy za 156dolarow, a oni mi dali 6zl cashbacku. Przy mniejszych kwotach nigdy problemu nie było, a przy większych zawsze jest problem i ich głupie tłumaczenie @Goodie_pl zenada totalna
  • Odpowiedz