Wpis z mikrobloga

@fiolkins: Fajne buty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A na serio to gratulacje, bardzo ładny rig.
I standardowe pytanie: nie wolałeś tej kasy przeznaczyć na jakiegoś strucla, którym byś mógł poszaleć w realu?
  • Odpowiedz
@mayek: Nie, raz zaliczylem potezny dzwon i nie sa to doznania przyjemne ;) Dodatkowo dochodzi argument ze nigdy w zyciu pewnie bym sie nie przejechal po Spa albo Nordschlife
  • Odpowiedz
Nordschlife


@fiolkins: Bez przesady. Nie jest to jakiś przesadny koszt. 2k cebulionów by starczyło na transport tam i z powrotem, pojeżdżenie kilku kółek wypożyczonym samochodem a może nawet jakiś tani nocleg.
Parę lat temu jeździłem po Nurburgringu i cały czas myślę żeby tam jechać znowu XD
  • Odpowiedz
@Vladimis: Niestety na TV :( ale latency poki co mi nie przeszkadza i wszystko przedemna bo z tym jest tak ze jak rozpakowujesz paczke z nowym gadeztem to juz myslisz o nastepnym :D
  • Odpowiedz
@mayek: Spróbuj swoim struclem przydupić w barierke tak, żeby zatrzymali cały tor to dopiero ci sie zrobią koszty ( ͡° ͜ʖ ͡°) ,przejechać się po prostu po torze to nie to samo co upalanie autka na granicy własnych możliwości,poza tym tez moim zdaniem lepiej sobie nawet za 15k zlozyc sprzet do simracingu, bo ogarniecie fajnego samochodu, serwisowanie, modyfikacje, paliwo, opony, transport to są już grube koszty.
  • Odpowiedz