Wpis z mikrobloga

  • 70
Siemanko tramwajowe świry ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dziś po dość długiej przerwie dostałem wagon gt8s #rf304 jeden z nieliczych w Krk, który nie został jeszcze zmodyfikowany do gt8n (których osobiście nie lubię...) Ale też jest okazja wypróbować linie tymczasowa 74 Bronowice - Tauron Arena Kraków Wieczysta (dłuższej nazwy chyba nie ma w Krk xD), która jeździ na czas zamknięcia części al. JP2 z powodu remontu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Takie pracę to ja lubię :D 25min jazdy 15min przerwy xD i tak 12 razy tylko ()

#krakowskimotorniczy

obci - Siemanko tramwajowe świry (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Dziś po dość długiej przerwie dostałem...

źródło: comment_1594787419WWr06e0SsEeByBBJINLtZC.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@obci: Zawsze się zastanawiałem jak kierowcy busów pasażerskich ogarniają. Nie wyobrażam sobie, że oni jeżdżą po pare kursów dziennie, dzień w dzień, 6 dni w tygodniu, 365 dni w roku po tej samej trasie. Tam i z powrotem... Wyobrażam sobie, że to musi wyglądać na zasadzie -

o, ktoś przesunął ten śmeiszny kamień w Przebieczanach przy słupku drogowym numer..
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Aerwin nieee, może w innych miastach tak jest ale w Krk codziennie nowa linia (albo chociaż inne godziny odjazdów) i inny wóz :D tak to rutyna by człowieka zabila...
@Denali coś nowego w życiu musi być xD sprawdzam atencje bez pokazmorde xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Denali w sumie racja ( ͡° ʖ̯ ͡°) chociaż nie potrzebuje bo mam swojego różowego :D czekam na Twoje pokazmorde ( ͡ ͜ʖ ͡) koniecznie mnie oznacz jak to zrobisz xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@obci: właśnie miałem dzisiaj zonk jak przyjechałem do Krakowa po dłuższej nieobecności, schodzę do tunelu z nadzieją że zaraz 5 przyjedzie q tu doopa, i trzeba było jechać 50 i śmiesznym 704 pod AWF ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiadomo do kiedy ten remont ma trwać?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jaroslaw-syrek znając Krk pewnie do końca wakacji albo i jeszcze dłużej :D a 5 już z pół roku nie jeździ dobre... @Denali Oj tak xD albo jak jeździsz w krótkim rękawku (wtedy nie musisz krawata ale tylko w sezonie letnim) i założysz na to polar to już raport, bo jak coś masz na koszulce założone to już kusi być krawat i koniecznie musi być widoczny xD
  • Odpowiedz
no tak jest jeszcze rondo kocmyrzowskie imienia księdza Gorzelanego, ale bardziej chodziło mi o nazwę końcówki :D


@obci: Plac Centralny imienia Ronalda Raegana jest końcówką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

u nas z Krakowa też kilka.


@Denali: Pozdrów Kubusia ʕʔ
  • Odpowiedz
A co, zostawił cię?


@Denali: wszystkich nas zostawił :( mówi że we wrocławiu lepiej.

A u nas lepiej przecież. Jedziesz w polarze to musi być krawat, nie możesz jechać 12kmh po zwrotnicy nawet z zepsutym prędkosciomierzem, nie możesz odjechać z przystanku sekunde przed rozkładowym odjazdem <3
  • Odpowiedz