Wpis z mikrobloga

"no to wyjedź" #!$%@? mnie ten komentarz skierowany do ludzi, którym nie podoba się co się tu wyprawia. Mi się nie podoba, realnie myślę o wyjeździe ale to #!$%@? powinno skłaniać do refleksji. Może nie jestem młody ale jednak jeszcze trochę mógłbym popracować na te socjale to każą mi #!$%@?ć.

Tym co mają 20 lat też. Dzbany, zrozumcie, że wolał bym być biedakiem w tym kraju niż żeby mnie było stać na jedzenie na mieście codziennie w jakiejś Europejskiej stolicy i na wczasy na Arubie tyle że musiał bym być tylko imigrantem.

Nie chcę mi się już patrzeć na te podziały, na szczucie przedsiębiorców. Niestety w tym kraju większość co głosowała za PAD najchętniej pozbyła by się klasy średniej, a to jest głupie. W sumie gdyby nie moi przyjaciele których bym tu zostawił, to już bym nawet szparagi obierał byle nie płacić tu podatków

#bekazpisu #wybory #emigracja
  • 12
wolał bym być biedakiem w tym kraju niż żeby mnie było stać na jedzenie na mieście codziennie w jakiejś Europejskiej stolicy i na wczasy na Arubie tyle że musiał bym być tylko imigrantem


@zjadacz_Cebuli: Syndrom Sztokholmski? :) Jest wiele krajów z bardzo dużą liczba expatów i zapewniam cię że nie czujesz się tam imigrantem. Może warto spróbować, szczególnie skoro wszyscy cię zachęcają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mój wysryw jest skierowany do tych którzy nie ogarniają, że jak #!$%@?ą z tego kraju wszyscy ci którym nie podoba się co się dzieje, to będzie o 10 mln obywateli mniej, i to takich którym chce się pracować


@zjadacz_Cebuli: Ale to ma same plusy, bo szybciej braknie szekli na patologia+ i poniosą prezesa na widłach

No to już chyba lepiej czuć się imigrantem niż trzymać z bolakami na uchodźstwie


@L3gion:
@zjadacz_Cebuli: ja np nikomu nie odpowiadam zeby wyjezdzal jak pisze że mu sie cos nie podoba. Piszesz kulturalnie i normalnie więc jest luzik. Prosze o grzeczne #!$%@? i oferuję pomoc w spakowaniu tylko tym co piszą rzeczy typu: "rzygam tym krajem, nienawidze go, gardze polakami, nie chce tu byc". Swoją drogą to dziwne, ze ktoś kto pisze podobne rzeczy używa polskiego języka i polski chleb ktory zjada w gówno się nie