Wpis z mikrobloga

  • 227
Nie mam nic do Trzaskowskiego. To była dobra kampania. A w porównaniu z kampanią Dudy to była zajebista kampania. Przegrał tak jak przegrywa każda opozycja w reżimowym państwie typu Rosja czy Białoruś. Za 5 lat nie będzie już TVN i Faktu w prywatnych zagranicznych rękach. Więc możecie zapomnieć o wolnych wyborach. Te nie były wolne. Gdyby nie TVPis j działania rządu Rafał wygrałby i to grubo. #polityka
  • 10
  • Odpowiedz
@Megasuper: Dokładnie moja opinia. I irytuje mnie to #!$%@?, ze jakby pojechał na ustawkę do Końskich to by wygrał. Gowno, zrobiliby z niego samego diabła, tam mógł tylko stracić.

Tak niewielka różnica przy takich nakładach na kampanie wyborcza PiS to cud.
  • Odpowiedz
Co wybory to samo stękanie o dyktaturze. Znasz baranie 1 więźnia politycznego w Polsce? Jak możesz pisać takie bzdety? Płacą ci za to?
  • Odpowiedz
@Megasuper: To nie była wg mnie dobra kampania Trzaskowskiego, po prostu Duda (a raczej Kaczyński) miał okropnie agresywna i #!$%@? kampanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Megasuper: prawda, chociaż nie był na tyle silny by odwrócić narrację. Pierwszy tydzień wyszedł super jednak drugi był na linach i tylko się bronił. Powinien mocniej walić w bęben i aktywizować tych co na wybory nie chcieli iść. Potrzeba było miliona więcej głosów niż na Dudę patrząc na wszystkie wałki jakie się zadziały.
  • Odpowiedz
@wilhelm99: bo jedyna roznica to ze pis ma wiekszosc i moze pozwolic sobie na wieksza bezczelnosc, a ze sa mocno konserwatywni, w negatywnym tego slowa znaczeniu to za to im sie obrywa. A szufladkowanie ludzi i przypinanie im etykietek za slowa, ktorych nie powiedzieli to w oczach inteligentnego czlowieka, wiecej ci zabiera niz dodaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz