Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do Mirków i Mirabelek spod tagu #tradzik, chociaż inni też mogą się wypowiedzieć.

Czy kiedykolwiek mieliście problemy z dostaniem pracy ze względu na Wasz #tradzik? Ja obecnie mam wrażenie, że to odstrasza pracodawców bo wiadomo, że każdy chciałby mieć pięknych i młodych pracowników zwłaszcza jeżeli mają pracować z klientem. Jestem trochę podłamany, bo już któryś raz z kolei są zadowoleni z mojego doświadczenia/umiejętności i zainteresowani, a jak przychodzi rozmowa kwalifikacyjna to mają nietęgie miny na mój widok. Dbam o twarz, higienę i już łapię się wszystkiego byle pozbyć się tej "dolegliwości", ale to nie jest proste.

#tradzik #pracbaza #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0d74c8e270c575295b950f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 8
Mi się ostatnio udalo prawie że całkowicie pozbyć trądziku, miałem nie ten który zostawia pełno blizn i jest pełno małych syfow, a taki przy którym pojawiały się pryszcze o bardzo dużej powierzchni i miałem jape czerwona jak burak. Wydaje mi się że jednak trądzik daje taki efekt dziecinnosci. Nie wiem nie chciałbym żeby osoba która będzie mi prezentować auto w salonie wyglądała jak ja pół roku temu.
Hello: Ja się wypowiem tylko w kwestii tego, co u mnie wywołuje wypryski.
Jak nastolatka miałam masakrę, potem pomogły tabletki hormonalne. A teraz bez tabletek idealnie widzę, po jakim jedzeniu jest problem: nabiał, sztuczne przekąski z tłuszczem palmowym, mięso (totalnie odstawiłam kurczaki). Owoce dużo pomagają w wygładzeniu cery, więc muszę jeść codziennie. Oprócz tego pewne kremy typowo blokują pory i powodują pryszcze. Myję twarz tylko wodą. Jako nastolatka używałam jakichś toników