Wpis z mikrobloga

Nie grałem w żadne nowe gry od około ~2013, ostatnia "nowa" moja gra to Skyrim. Teraz ogrywam GTA V. Jakie są najlepsze 3 gierki, które przez ten czas wyszły, ktore byście polecili?

Gatunek każdy oprócz ścigałek i RTS/strategicznych czy ogólnie bez rzutu izometrycznego.
#pytanie #gry #pcmasterrace
  • 67
  • Odpowiedz
  • 14
@Loputrs xD rozbudowana opowieść?


Nie mówię że gra jest zła. Strzelanie jest całkiem przyjemne i modowanie broni to #!$%@? rzec ale na pewno nie polecałbym dla fabuly
  • Odpowiedz
@Gymski: Niech będzie "rozbudowany świat". XD Może nie mam na myśli tego, jak główna linia fabularna się klei, chociaż nie mogę powiedzieć, żeby jakoś specjlanie raziła mnie błędami. Niedawno kupiłem i po 30 godzinach gry nie wiem, czy jestem nawet w połowie, także myślę, że dla zwykłego zjadacza chleba, który lubi sobie porobić side questy, ta gra ma naprawdę wiele do zaoferowania, bo i te side questy są ciekawe.
Chociaż jasne,
  • Odpowiedz
  • 1
@Loputrs ale ty wiesz że się questów masz chyba tylko 2 typy i większość z nich to to samo proceduralne generowane?
Rozwój bohatera powiedziałbym że nie jest tragiczny, a na survivalu ma on nawet sens i przyjemnie się gra, postacie sprzymierzone mają trochę błędów i za wiele się nie różnią ale imho Sam koncept dobrze jest zrobiony
  • Odpowiedz
@Gymski: Nawet jak masz te na zasadzie "idź se tam, wybij wszystkich wokoło, przynieś coś tam", to dzieją się one w miejscach, w których można się doszukać szerszych historii. No nie uważam, żeby było źle pod tym względem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Loputrs to jest zrobione na #!$%@? i nie mowie o odczuciu osobistym. To dosłownie zrobione jest na #!$%@? żeby nie musieli pisać prawdziwych questów jak w starszych falloutach.
  • Odpowiedz