Wpis z mikrobloga

@maitrechocolatier: Już zaakceptowana - Aktywna. "Reklamy wyświetlały się w ciągu ostatnich 4 godzin".
Ogólnie pytanie pojawiło się bardziej z obawy że coś mogłem sknocić po drodze, a że jest to mój pierwszy raz, to nawet obawiam się budżetu, ponieważ jest niejasno napisane czy może zostać przekroczony czy nie :D
@maitrechocolatier: Bingo.... jest 3 wyświetlenia. Nie przypuszczałbym że może mieć to miejsce i dziękuję.

Korzystając z okazji, to prawda że po przejściu na tryb profesjonalny, nie da się już wrócić do "inteligentnego"? Jest gdzieś miejsce w tym kreatorze ads, za które trzeba będzie dodatkowo płacić, typu raporty, analizy, etc? Boję się czasem klikać, a sporo opcji ciekawych jest :}
@Pieskor: oj tam, ten "profesjonalny" tryb naprawdę nie boli, kwestia poklikania. za raporty nikt Cię nie podsumuje ;) z rzeczy mało oczywistych - nie używaj najszerszego trybu dopasowania słowa kluczowego (broad match), zamiast frazy trytytki zielona góra ustaw +trytytki +zielona +góra żeby google nie przesadzało z kreatywnością (no chyba, że bardzo chcesz zobaczyć na jakie frazy się pojawisz żeby potem wybrać z raportu sensowne)
@Pieskor:
1. Nie, płacisz tylko za kliknięcia w reklamę, klikaj swobodnie, najwyżej szybciej wydasz budżet dzienny
2. Nie wiem czy da się wrócić, ale tryb "inteligentny" to radosne przepieprzanie kasy w mało inteligentny sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Budżet dzienny może być przekroczony dwukrotnie - to normalna "funkcja" systemu reklamowego
4. Jeżeli potrzebujesz rzucenia okiem na ustawioną kampanię - napisz mi na priv, zawsze mogę rzucić
@YagAA: ja mam budzet dzienny na poziomie max 20zl. To dosyc maly lokalny biznes i nie wiem czy agencja w moim przypadku ma sens. Czytam bardzo duzo poradnikow i stosuje je w praktyce, miesiecznie mam na to ok 500zl teraz i zobacze o ile zwieksze w przyszlym miesiacu. Jak się rozwinę dostatecznie to uderzę bo faktycznie nie da się nauczyć wszystkiego :>