Wpis z mikrobloga

#!$%@?łem się.
Głosowałem na Trzaska, a we wszystkich wcześniejszych wyborach na KO i uważam że KO czy tam PO to #!$%@? banda imbecyli która nie potrafi wygrać z PiSem i chyba liczy na to że wyborcy pis jakimś cudem się od niego odwrócą albo #!$%@? nie wiem umrą może.
PO w tym momencie leci tylko na tym, że wyborcy tacy jak ja nie mają innego wyboru, bo tacy jak ja czyli liberalni światopoglądowo nie zagłosują na konserwy z PiS czy konfederacji (jeden Mentzen nie wystarczy). Odkąd Tusk #!$%@?ł do Brukseli to politycy PO sami nie wiedzą co mają ze sobą zrobić i robią jedno wielkie gówno.

#wybory #neuropa #polityka
  • 9
  • Odpowiedz
@GruncleStan Sama prawda.
Wydaję mi się, że jedyna szansa, to czekania, aż Jarek odejdzie na emeryturę i nie będzie miał kto twardą ręką rządzić PiSem, i ogólnie zjednoczoną prawicą, wobec czego to wszystko się rozpiździ. Te wszystkie Gowiny, Morawieckie, Ziobry...
  • Odpowiedz
@GruncleStan: Trzaskowski zrobił wczoraj, w liczbach bezwzględnych trzeci najlepszy wynik w HISTORII wyborów prezydenckich... PO/KO dostaje więcej głosów, niż w czasach Tuska... Faktycznie, nieudacznicy...

Wydaję mi się, że jedyna szansa, to czekania, aż Jarek odejdzie na emeryturę i nie będzie miał kto twardą ręką rządzić PiSem, i ogólnie zjednoczoną prawicą, wobec czego to wszystko się rozpiździ. Te wszystkie Gowiny, Morawieckie, Ziobry...


Tak będzie... Związek Sowiecki też rozpadł się po Stalinie,
  • Odpowiedz
@GruncleStan: Aktualnie to w zarządzie PO ma miejsce wytrząsanie gówna z portek bo dotarło, że Trzaskowski z nowa ekipą może ich podmienić. Z drugiej strony prawie 52% obywateli swym głosem dało przyzwolenie na kolejne wałki Szumowskiego, Sasina i reszty ekipy. Oczy się otworzą, jak jesienią policja zacznie znowu za maseczki ganiać, a szpitale i służba zdrowia zdechną z braku kasy.
  • Odpowiedz
@Loputrs: nawet jeśli Jarek odejdzie na emeryturę to będzie rządził z tylnego siedzenia i dla całego PiS będzie wyrocznią, ostatnią instancją i autorytetem. Nowym Prezesem będzie według mnie Beatka, kobieta, całkowicie posłuszna Prezesowi, nie urwie mu się że smyczy jak dostanie taka władzę, a na dodatek kochana jest przez elektorat i doły partyjne
  • Odpowiedz
@wasted: druga sprawa, zobacz jaka padaka była z Kidawą, rzutem na taśmę udało im się zmienić kandydata na Trzaska, który rzeczywiście mógłby być dobrym prezydentem i na którego ludzie rzeczywiście chcieli głosować.
  • Odpowiedz