Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka
No OK suweren wybrał jak wybrał, swoj ejuż powiedziałem.
Dzisiaj zaledwie dzień po wyborach już słychać co PiS szykuje, zaraz wjadą ustawy do podpisu, zapewne w nocy.
Z drugiej strony, może to lepiej że tak się stało, inaczej całe gówno związane z recesją i kryzysem, dziurą w budżecie spadłaby na Trzaskowskiego.
Teraz PiS musi się mocno nagimnastykować, by przekonać Polaków, że to wszystko wina Tuska, niemców, Trzaskowskiego, opozycji i senatu, oraz UE.
Jak zrobią zamach na TVN to chyba wujek Sam sie #!$%@? trochę.
Szkoda tylko tych wszystkich myślących
  • 7
  • Odpowiedz
Teraz PiS musi się mocno nagimnastykować, by przekonać Polaków, że to wszystko wina Tuska, niemców, Trzaskowskiego, opozycji i senatu, oraz UE.


@PMV_Norway: Panie kolego, patrząc na polski naród nie jest to żadne wyzwanie. Wręcz trywialna sprawa. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: chwilowo PiS jest nastawiony w kontrze do UE. Trzeba było czymś to przykryć, a samo zatuszowanie problemu nie wystarczyłoby na cele wyborów. Z USA mieliśmy jedne z lepszych stosunków. Jeżeli wygrają Demokraci to sytuacja może się mocno zmienić.
  • Odpowiedz
@tomek123456789: @3Djdjfjw482: niedawno pisałem, że wybranie Dudy to zielone światło i niejako mandat na bezkarność PiSu, co widać zaczyna się dziać już pierwszego dnia po wyborach.
Czy nie zastanawiało was przypadkiem dlaczego Duda po ogłoszeniu o 21:00 badań wyników, mówił jak zwycięzca, pewien, że poparcie jeszcze urośnie, dziękował wszyskim za wybór go na kolejne 5 lat?
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: z jednej strony możemy powiedzieć, że nie po to PiS zagarnia wszystko co się da, żeby teraz "o tak o" przegrać wybory. Z drugiej jednak można się było tego spodziewać, patrząc na to, że PiS zwykle zyskiwał, a nie tracił w kolejnych late pollach / końcowych wynikach - stąd może taka pewność Dudy. Myślę, że może jakieś przekręty mogli robić, ale raczej też bym z tym nie przesadzał, nie były
  • Odpowiedz