Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Największą hipokryzją jak dla mnie są w tej chwili wpisy/wypowiedzi zwolenników Dudy i PiSu, oraz wszelkiej maści sprzyjających symetrystów, pod tytułem "opozycja taka agresywna, tak to nigdy nie wygracie" etc., jak na pic rel.

Tylko retoryczne zapytam - a na czym była w zdecydowanej większości oparta kampania Dudy? Od TVP, przez wszystkie gadzinówki, wypowiedzi na wiecach, wypowiedzi samego Dudy, ulotki i plakaty straszące Trzaskowskim i wiele wiele więcej?

#wybory #neuropa #polska
Pobierz Saint_Sinner - Największą hipokryzją jak dla mnie są w tej chwili wpisy/wypowiedzi zw...
źródło: comment_1594641458C5puKMPi6tFUCJ5ZpvGRcH.jpg
  • 3
Tylko retoryczne zapytam - a na czym była w zdecydowanej większości oparta kampania Dudy? Od TVP, przez wszystkie gadzinówki, wypowiedzi na wiecach, wypowiedzi samego Dudy, ulotki i plakaty straszące Trzaskowskim i wiele wiele więcej?


@Saint_Sinner: No, czyli: jeden straszył, drugi straszył, więc stan obecny został zachowany. A tu nie chodziło o podtrzymanie stanu obecnego, tylko o jego zmianę. To nie żadna hipokryzja, tylko chłodna kalkulacja która jest sensowna. Jeśli robi się
@Saint_Sinner: Nie spróbowali. Kidawa nie miała szans bez względu na program, bo nie ma charyzmy. Zresztą dopiero co były wybory parlamentarne i każdy ma świeżo w pamięci tamtą kampanię, więc rzekomy umiarkowany kandydat nie miał zbudowanego żadnego zaplecza ani wiarygodności pod tę taktykę. Nikt w to nie uwierzył. To było tak samo niespójne i nieszczere, jak cała centro-lewica uśmiechająca się do wyborców Konfederacji.