Wpis z mikrobloga

@bluberr: Przypomnij mi o co walczą feministki i jakie to niebezpieczeństwa czyhają zza rogiem. Bo ja już naprawdę zapomniałem o co one walczą a chciałbym się naprawdę tego dowiedzieć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lero1: np o sprawiedliwość kobiet molestowanych, gwałconych, przeciwko kulturze gwałtu w ogólności. O to aby nie zabierano nam kolejnych praw co do decydowania o swoim ciele. O lepsze życie dla kobiet najmniej uprzywilejowanych - tych żyjących w biedzie z której nie umieją się wyrwac. Właściwie feminizm walczy o dobro kobiet w ogólności i o równe, sprawiedliwe traktowanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@FrasierCrane: @matinho10: @kakuter: to że uważacie że feminizm nie ma o co walczyć tylko pokazuje jak bardzo jesteście zamknięci w swojej bańce informacyjnej. Jak będziecie chcieli to się sami doedukujecie.

@bluberr: aha czyli zero konkretów. Typowe u wojujących. Bo widzisz ja z marszu mogę wskazać szereg przywilejów, jak choćby wiek emerytalny.
Jesteście karykatura feminizmu.
@bluberr: Niektóre kobiety ubierając się bardzo skromnie np. na koncerty,imprezy przyciągają uwagę gwałcicieli. Na genom dziecka składa się DNA kobiety i mężczyzny.Dlaczego więc tylko i wyłącznie kobieta ma decydować o płodzie ? Faceci naprawdę chcieliby pokochać dziecko, które może mogłoby przyjść na świat. Bieda na nie ma ani wieku ani płci. Moim zdaniem feministki tak naprawdę szukają oparcia, zrozumienia, miłości w opiekuńczym społeczeństwie.Być może odrzucenie przez ojca w dzieciństwie albo brak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lero1: no właśnie feminizm walczy z dokładnie takimi jak ty - próbującymi uzasadniać przemoc seksualna zachowaniem ofiary. Żałosne, nie chce mi się nawet dalej komentowac.
@FrasierCrane: zero konkretów bo nie jestem żadną aktywistka, a gadanie z osobami które nie chcą wychylic nosa poza swój światopogląd to strata czasu. Tak jak napisałam, wystarczy juz materiałów w internecie próbujących was edukować.