Wpis z mikrobloga

Zadam to pytanie, co teraz? Nas, wkurzonych na *** jest już połowa polaków. Jest nas tak samo dużo, jak tych co są z tego rządu zadowoleni. Co możemy zrobić.

Na scenie politycznej nie ma partii, która by była zgodna z moimi światopoglądami. Wiem, że bardzo duża ilość moich znajomych i nie tylko ma poglądy zbieżne z moimi, tj ideologiczna lewica(równość, lgbt itd itp), a ekonomiczne prawica.
Wiem, że nie ma takiej partii bo ostatnio sprawdzałem spis zarejestrowanych i to banda matołów.

Jak całe życie plułem na politykę i angażowanie się w nią, ale może nadszedł ten czas by jednak zacząć działać aktywnie. Co myślicie o tym ruchu od #holownia ? Może trzeba zacząć działać oddolnie i grupować ludzi?
#polityka #polska #wybory
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mr_Swistak: o mamy 2015 i pojawiają się zwolennicy Kukiza którzy będą rozczarowani swoim kandydatem bez planu i jasnych poglądów a jedynie mówiącemu o dialogu xD
@Mr_Swistak: tak, tylko niestety są przybudówką PO. Ale formalnie dalej jako osobna partia. Jak nic lepszego się nie pojawi (a umówmy się - kanapowa partyjka kilku kucolibertarian pod tytułem Możemy tym czymś nie będzie) to głosowanie na ludzi z .N na listach PO wydaje się być jedyną sensowną opcją. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ekspert_od_niczego: bo wiem. Zebrało się kilku informatyków, będą sobie pisać wpisy i stworzą profile na soszal midja, potem się pokłócą o jakieś ideologiczne pierdoły które nikogo nie obchodzą. W międzyczasie zbudują 0 struktur i przekonają 0 wyborców. Nie ma żadnego finansowania, nie ma żadnych znanych ludzi w składzie, nie ma żadnego sensownego doświadczenia.
W ich składzie widzę Jacka Sierpińskiego, ten był przez lata w innej partii - Partia Libertariańska. Też nikt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BrakPomysluNaNick: Możemy wyciągnęła wnioski z porażki Partii Libertariańskiej, która zajmowała się dogmatami. Zamierza się zająć polityką bardziej pragmatycznie. Libertarianie to co innego, ale oni faktycznie raczej nic nie zdziałają, bo nie było ich nawet przy zbieraniu podpisów na własna partię. Na spotkaniu ogólnym 4 lipca było sporo osób - więcej niż sie spodziewano. Sierpiński i Parkita mają pewną rozpoznawalność, są tam ludzie działający od wielu lat w polityce. Ja bym ich