Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak namówić/przekonać dziewczynę do trójkąta 2k + m?

Oczywiste jest, że to zależy od jej przekonań, relacji w związku itp., ale jakiego arsenału użyć, żeby zmieniła postrzeganie?

Pytanie to do osób, które to przeżyły i wiedzą jak to w Waszym przypadku wyglądało.

Może jakieś #rozowepaski się wypowiedzą?

Dziewczyny, co sądzicie o takiej relacji?

#zwiazki #seks #rozowypasek #pytanie #niebieskiepaski #kiciochpyta #niebieskipaswk

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0bb748e270c575295b9227
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak namówić/przekonać dziewczynę do...

źródło: comment_1594619375LLgvZ608FXbs8FyZFfAUIq.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Dzielę się doświadczeniem. Chciałam to miałam. Jak dziewczyna nie chce to raczej nie namówisz, a jeżeli namówisz i zrobi to dla Ciebie to zagwarantujesz sobie awantury, poczucie winy i ostatecznie pewnie rozstanie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Generalnie jak kobieta nie chcę, to nie ma sensu namawiać. Tak jak pisze @alma_: doprowadzi to to rozpadu związku. Nie koniecznie, ale jest duże prawdopodobieństwo. W najgorszym wypadku będzie chciała trójkąta z drugim chłopem i zostaje kwestia czy Tobie to odpowiada
  • Odpowiedz
HałaśliwaKochanka: Bylam w trojkacie z koleżanką i jej znajomym. Zajebista sprawa. Na pewno chce jeszcze bo pociągają mnie kobietym.Tylko ze nigdy nie zrobiłbym tego ze swoim facetem. Za duzo uczuc :) za bardzo by mnie to bolalo i rozwaliło potem zwiazek. Zrobic to jedno ale potem tego konsekwencje sa ogromne...pomysl w druga strone. Nie bolało by cie jesli inny facet by bzykal twoja kobiete? Moze ty jej wcale nie kochasz?

Zaakceptował:
  • Odpowiedz
trójkątna: @FloweryTaste: @Krynicka:

najgłupszy tekst odnośnie trójkątów to odpowiedź "a co jeśli ona zechce 2m+1k?" Chłopcy to tak nie działa.
Byłam w trójkątach z moim facetem i zwyczajnie podoba mi 2k+1m, a odwrotnie nie, mojemu facetowi też nie więc nie próbujemy.
A do tych co mówią o jakimś robieniu burdelu ze związku jak @agaja: czy @premium122: to szkoda strzępić ryja bo i tak nie zrozumiecie. Lepiej w sobie tłamsić
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale przecież oni się właśnie dogadali. Ona tego nie chce. Więc przekonywanie jej to nie jest żadne dogadywanie. A ja pytam z ciekawości, co autor myśli o 2m+k, bo może jego dziewczynie bardziej taki trójkąt odpowiada,i co on wtedy na to by powiedział.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Do rozpatrzenia parę czynników.

- Jaki jest jej stosunek do bycia Bi? Jeżeli wizja współżycia z kobietą, nawet jeżeli to miałoby wyglądać tak że one obydwie się zajmą Tobą, jest dla niej podobnym przeżyciem emocjonalnym jak wizja współżycia z mężczyzną dla członka młodzieży wszechpolskiej to wątpliwe że ją przekonasz, albo równie dobrze możesz ją przekonywać do koprofilii. Podobne nikłe szanse.

- Która miałaby być tą drugą. Jeżeli jakaś pani lekkich obyczajów to masz sytuację na udo. Udo się, albo się nie udo. Jeżeli się nie udo, to wątpliwe że ją przekonasz, i dodatkowo zrazisz. Jeżeli miałeś szanse rzędu 5%, to po zrażeniu masz 1%. Jeżeli to jest jakaś jej/twoja znajoma, to szanse są większe, ale jest problem z następnego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak sama nie chce i ma to zrobić tylko "dla Ciebie" to #!$%@? z tego będzie. Nawet jak do tego dojdzie to zauważysz, że to wcale nie jest tak jak sobie wyobrażałeś. Co innego jak sama będzie chciała. Jak jej się spodoba to na następne spotkania sama będzie nalegać. Serio.
  • Odpowiedz
A do tych co mówią o jakimś robieniu burdelu ze związku jak @agaja:


@AnonimoweMirkoWyznania:a Ty umiesz czytac, czy umiesz być tylko agresywna i chamsko pisać o strzępieniu ryja?

Ja nic o burdelu nie pisałam.
Autor wpisu pytal o odczucia - opisałam swoje, że dla mnie związek to układ wyłącznie
  • Odpowiedz
mowy nie ma.

Dla mnie związek i kwestie intymne to rzecz wyłącznie dwóch osób, które ten związek tworzą. Wyłącznie.


Jeżeli facet myśli o seksie z inną i tak bardzo tego pragnie - proszę bardzo, niech sobie do niej idzie, ale najpierw kończymy związek, bo mamy zupełnie inne wizje i potrzebu najwidoczniej, a potrzeby te się nie zgrywają.

Nie ma najmniejszej opcji namówienia, bo nie jest to rzecz, która w ogóle kiedykolwiek bym
  • Odpowiedz