Wpis z mikrobloga

Słucham sobie po raz pierwszy radia NOWY ŚWIAT. Jest 7 rano, audycja Nowy Świt. Powiem tak - jest słabo. Pani się gubi, brzmi jak amatorka, ma chyba coś w rodzaju refluksu co daje dziwny efekt głosowy... Wspominała wieczór wyborczy na którym był ZBIGNIEW HOŁDYS. Też sobie #!$%@? specjaliste od polityki znaleźli... Muzyka dupy nie urywa również, chyba edyta bartosiewicz czyli polskie wycie a'a lata 90. Dam temu szanse ale szału nie ma.
  • 3
@mbn-pl: Zdajesz sobie sprawę, że ta rozgłośnie nie ma nawet tygodnie, że wielu prowadzących to zielonki na przyuczeniu?

Dla przykładu wczoraj o 17 była audycja/wywiad z LUKiem - bardzo fajnie się słuchało. Się rozkręcą, nikt nie zaczyna od mistrzostwa
@Nartenlener ale zielonki na przyuczeniu to możesz mieć w radiu jakimś z dupy że ja sobie założe z Tobą a to miał być dream team, wielki powrót dawnej trójki, gwiazdy a nie baba #!$%@? od rzeczy męczącym głosem bez żadnych umiejętności emisji a na wieczorze wyborczym masz #!$%@? Hołdysa, no nie róbmy sobie jaj.
@mbn-pl: No z Hołdysem to przesadzili - zresztą z każdym by przesadzili, bo po co się mieszają w politykę. Dwa słowa w temacie i nara.

Dla mnie ich dużym plusem na pewno jest brak reklam, muzyka mnie nie odstrasza, a co do audycji i prowadzących to dam im czas na rozkręcenie. Mam już dość reklam czopków, leków na upławy, #!$%@?ących reklam @Media_Expert, wiecznie tych samych piosenek i wszędobylskiej propagandy. Także