Wpis z mikrobloga

Myślicie, że w następnych wyborach, chociażby parlamentarnych będzie lepiej? Nie bo w Polsce jest starzejące się społeczeństwo, głosują głównie emeryci, albo nieroby i nieudacznicy. Ludzie wykształceni nie mają przebicia. Młodych jest mniej, a staruchów coraz więcej.
#wybory
  • 92
  • Odpowiedz
jak ma być lepiej jak koles bez programu zdobywa 48% wsrod lemingow nie pamietajacych 8 lat rzadow PO?


@mateos11: #!$%@? przecież ludzie nie głosowali na PO tylko przeciwko komunie bis. Na kogo mieli w drugiej głosować? Na b0saka? xD
  • Odpowiedz
@Spartan91: nie, nie będzie lepiej bo polskie społeczeństwo to dzbany co głosują tylko na POPIS zamiast szukać alternatyw. Był Gwiazdowski i przegrał jak Pis potrząsnął sakiewką zapełnioną kasą podatników, czego oczekujesz?
  • Odpowiedz
Jest kilku, ja pragmatycznie głosowałem na bosaka (gdzie oczywiście #!$%@? mam w nacjololo), bo konfa.
@NPC_358034: Gwiazdowski to przecież sam się potem wycofał, bo w sumie to chyba tylko wjechał zabrać głosy korwinom xD
  • Odpowiedz
Myślicie, że w następnych wyborach, chociażby parlamentarnych będzie lepiej?


@Spartan91:

Myślę, że przez kolejne 3 lata społeczeństwo jeszcze bardziej sie podzieli i coraz bardziej zaczną zyskiwać na sile ugrupowania skrajne czy antysystemowe. Sądzę, że jeśli Hołownia przetrwa to w wyborach parlamentarnych ma szansę na dobry wynik, podobnie jak Konfederacja. Daję im około 20%. Sądzę też, że PO jest skończone. Trzaskowski nie miał tak na prawdę 50% poparcia - dla wielu
  • Odpowiedz