Wpis z mikrobloga

@gipson_90: dajesz ladny cytat, tylko, ze mozna go bylo uzyc takze w wypadku wygranej Trzaskowskiego. Gospodarczo to takie same miernoty, imo - wygrana Dudy zatopi po. Poza tym mam z nimi pewne sprawy z przeszlosci.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: tak, owszem, ale pełna władza pisu to kolejne obciążenia i szkodliwe ustawy, w przypoadku braku pełni władzy czasem mogło by się udać blokować i opóźniać szkodliwe ustawy, a tak mamy pewność że będziemy tylko bardziej w dupe z finansami.
  • Odpowiedz
@gipson_90: palcem na wodzie pisane, widziales film z Trzaskowskim na temat podatku w smarphone'ach? "To nie podatek" ;). 200pln+ i jakies inne brednie.

Obaj kandydaci byli rownie zli i marni. Trzaskowski zatewowalby nawet 3x15 jakby pis ja stworzyl.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: no tak, w takim razie niech pis przejmie ten kraj całkiem, a #!$%@? z tym wszystkim Mieszkam w miejście gdzie jest poparcie 75%, a każdy urzędnik, burmistrz, starosta, czy nasz jedyny lokalny parlamentarzysta są w pisie, wiem co to znaczy żyć w pełni pisowskiej Polsce, inne poglądy nie istnieją, a jak się wychylisz to wyskoczy 10 tysięcy bestii z końskich na ciebie.

Nie ważne kto, nawet pierdoń byłby lepszy niż
  • Odpowiedz