Wpis z mikrobloga

  • 17
Nienawidzę waszej nienawiści do tych co różnią się od was samych poglądami. Za jad który w sobie macie, i bezczelność w której atakujecie drugiego człowieka. I Ci z lewa i z prawa, w większości pełni arogancji oraz napuszenii za sprawą swych jedynych słusznych poglądów które dają według własnego sumienia możliwość stawania ponad innymi. Pamiętajcie że nikt nie patrzy z tego samego miejsca. Ludzie co mieszkają na wschodzie Polski 30 km do miasta co ma 15k mieszkańców patrzą inaczej niż ludzie co mieszkają w Warszawie/Krakowie czy Toruniu. A każdy chce mieć dobrze, nie każdy urodził się w mieście, nie każdy miał możliwości, nie każdych chciał mieszkać w mieście. Ci z lewa tolerancyjni, nietoleruja wszystkiego spoza własnego kręgu, Ci z prawa, narodowcy, rodaków wykopali by z kraju. Absurd goni absurd, a oni i tak ogolą nas jak owce i tyle warte są wasze wojny internetowe o wasze ideę sprzeczne z waszym zachowaniem.
#wybory
  • 10
  • Odpowiedz
@Padoks: Ech.. gdyby tak wszyscy myśleli to żyło by się dużo przyjemniej. Głos rozsądku, oby więcej takich ludzi Mirku! Pozdrawiam serdecznie, łap plusa!
  • Odpowiedz
@Padoks: Niby tak, ale nie do końca. Bo jedna strona zdecydowanie przeważa w swojej bezczelności, roszczeniowości, arogancji i agresji - w tym fizycznej. Bardzo długo starałam sobie tłumaczyć ten podział tymi wszystkimi czynnikami, które wymieniłeś. Nic jednak nie wytłumaczy mi snucia fantazji o topieniu czy paleniu ludzi o np. odmiennej orientacji seksualnej czy nawet odmiennych poglądach politycznych. Chyba nie widziałam jeszcze pobitego zwolennika obecnego obozu rządzącego. Widziałam za to pobitego geja,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wiktorek_pl równie dobrze prawica może mówić o parze homoseksualnej która wykorzystała dziecko. Ile gejów zamordowali wieśniacy? Ile dzieci para homo wykorzystała? To są pytania retoryczne.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sehnsucht jedna strona gardzi drugą i tak to się napędza. Przecież lewica również fantazjuję w różny sposób, czy jest to mniejszy czy większy procent ludzi wciąż występuje. Jak napisałem, tym od tolerancji brakuje tolerancji, a prawicy dobra dla rodaka. Ja widziałem pobitego geja też,a wiesz za co? Za to że był dupkiem a fakt że był gejem wypłynął na drugi dzień. Widziałem też narodowca co pił z gejami nie dyskutując o ich
  • Odpowiedz