Wpis z mikrobloga

@rock-man: Znam. Ba, to jeden z moich najbliższych kumpli... Po prostu nie gadamy o polityce ¯\(ツ)_/¯

Światopoglądowo sie różnimy, ale jak pisał pewien mizogin "nawet różnić trzeba się ładnie" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Poza tym uważam, że to nawet zdrowe. Mamy różne opinie na pewne tematy, ale tak ja, jak i On skoczyli byśmy za sobą w ogień.

Co do argumentów, to po prostu wreszcie ktoś
Tak jak już kiedyś pisałem w przedziale wiekowym 18-23 lata niemal wszyscy mają w dupie polityke,nie wiedzą co to jest prawica i lewica i jakie poglądy reprezentują,ważne dla nich jest tylko kręcenie melanżu.W Polsce B co prawda duża część poszła na wybory ale tylko dzięki interwencji rodziców którzy chyba nie muszę mówić na jakiego kandydata zalecali głosować () Z tymi co mogę trochę więcej na temat polityki pogadać,wszyscy
@RafB która z nich była dobra? Dla przeciwwagi podam: rozdawnictwo (PAŃSTWO NIE MA SWOICH PIENIĘDZY), afera maseczkowa, strajk nauczycieli i zniszczony system nauczania, afera z respiratorami, brak dostępu do lekarzy i szpitali, homofobia, brak wolności słowa i niezawisłości sądów oraz zbliżanie się do dyktatury. Każdy wykształcony, który zna historię, wie, jak to się kończy. Sprawdza się starożytna dewiza "chleba i igrzysk", czasy się zmieniają, a ludzie wciąż głupi. Pasmo sukcesów. PS plan